​Як правильно вибрати мінітрактор

Ноябрь 10, 2022

Природно, сам трактор Вам необхідно визначитися з основними технічними характеристиками трактора і його здатністю виконувати роботу, яка вам необхідна. Наприклад, немає сенсу купувати великий трактор, якщо вам потрібна маневреність на невеликій території. Рекомендую насамперед подивитися весь асортимент https://westlviv.com.ua/mototraktory/, де представлені мінітрактори на будь-який смак.

Підсилювач керма і повний привід у наш час є необхідністю; коробка передач з повзучим механізмом забезпечує діапазон швидкостей, необхідний для компактного трактора. Чи буде трактор адаптуватися в міру розвитку вашого бізнесу або невеликого господарства?

Наприклад, чи візьме він навантажувач, якщо він вам знадобиться, чи зможете ви поміняти сільськогосподарські шини на шини для пасовищ, якщо вам знадобиться косити газони, чи може трактор бути зареєстрований для використання на дорозі? Переконайтеся, що вам не продають додаткові пристрої, які насправді не потрібні і можуть виявитися неприємними надалі, наприклад, синхронізатори та гідростатику на маленьких тракторах - будьте простішими, це також допоможе в подальшому обслуговуванні. Не менш важливо, щоб постачальник припускав, що все відповідає основним технічним характеристикам.

Під час купівлі компактного трактора на сайті компанії West Lviv, легко думати тільки про ціну, але незалежно від того, чи є оператори професіоналами, які заробляють на життя своїми тракторами, чи приватними особами, які потребують трактора для обслуговування свого невеликого господарства або ділянки.

Надійність, доступність запчастин і хороше обслуговування в спеціалізованій дилерській мережі мають відігравати важливу роль у процесі прийняття рішення. Переконайтеся, що постачальник добре зарекомендував себе.

Як зробити мінітрактор багатофункціональним?

Ми вже згадували навісне і причіпне обладнання. Розповімо про це докладніше. Кожен виробник пропонує різноманітні знаряддя як для окремих моделей, так і універсальні для всіх.

Найбільшою популярністю користуються:

  • Аератор - пристрій для розпушення ґрунту. Застосовувати його краще навесні або восени, коли ґрунт вологий, для поліпшення доступу повітря і поживних речовин до коріння рослин.
  • Граблі призначені для розрівнювання землі, прибирання скошеної трави і соломи з ділянки.
  • Сівалка буде корисна під час розподілу насіння, добрив або піску.
  • Візок-причіп для перевезення гравію, мульчі, сміття, садового інвентарю або зібраного врожаю.
  • Ніж-відвал стане в пригоді під час прибирання снігу або бруду. При цьому скребок може повертатися вліво/вправо, що покращує його маневреність.

Це та багато іншого обладнання Ви завжди зможете замовити на нашому сайті та придбати за низькою ціною.

Не забувайте, при грамотному підборі "навісок" ви зможете замінити всі знаряддя і пристрої, які накопичуються в гаражах і сараях, на одну машину, проводячи всі роботи значно швидше і якісніше.

Що потрібно знати для безпечної роботи?

Неможливо підрахувати, скільки заявок на ремонт садової техніки, що щорічно надходять до сервісних центрів, починаються з фрази "воно зламалося, і я заглянув в інструкцію..." Якщо Ви не хочете отримати відмову в обслуговуванні, запам'ятайте: уважно вивчати інструкцію потрібно ще до першого запуску купленого обладнання.

А для того щоб машина не давала збоїв, візьміть до уваги ще кілька правил експлуатації:

  • У жодному разі не запускайте мінітрактор на місці його заправки.
  • Не працюйте у вечірній час: у сутінках можна не помітити предметів, що лежать на землі і можуть пошкодити ріжучий механізм.
  • Знижуйте швидкість на поворотах: під час різких рухів "навіску" може занести, а з нею і трактор, що призведе до втрати керування.
  • За необхідності зійти з машини, використовуйте блокування гальма, тоді райдер не поїде без Вас (що цілком можливо на схилах).
  • Не забувайте про захисний одяг: нековзне взуття, довгі штани, окуляри та навушники.

Не можна сказати, що правила, яких потрібно дотримуватися, складні або нездійсненні. Насправді все гранично просто, але саме це вбереже вас від можливої травми, а обладнання - від поломок.

Рассказать о статье