ТОП переваг подорожі на поїзді

Июнь 5, 2019

ТОП переваг і недоліків подорожі на поїзді

Багато разів неправильний поїзд доставляв мене в потрібне місце.

- Пауло Коельо

Сидячи в поїзді сонячним ранком і читаючи книгу, я натрапив на цитату Пауло Коельо, яка свідчила: «Неправильний поїзд багато разів приводив мене в потрібне місце». Я придушив випивку, щоб перевірити свій квиток, сів я в потрібний поїзд і почав шукати відповіді на запитання, що я знайду в моєму кінцевому пункті призначення, який може просто опинитися тим чарівним правильним місцем. Вы можете заказать и купить билет на поезд в удобное для Вас время по самой выгодной и доступной цене, без накруток и переплат. Це коштувало б довгої поїздки? Чи буду я насолоджуватися подорожжю більше, ніж фактичним досягненням? Чи буду я веселитися з людьми, які подорожують зі мною?

Як і багато інших пасажири поїзда, я занурився в свою книгу і повністю зосередився на читанні. Як не дивно, довго не траплялося, що я зловив себе на думці, що мені дивно цікаво спостерігати за тим, що роблять інші мандрівники. Я зрозумів, що хочу поговорити з ідеальним незнайомцем про місця, де проходив наш поїзд. Бог благословив мене, я не був в одному з тих мальовничих поїздів, які доставляють вас в приголомшливі місця, і ви можете втратити слова, щоб описати красу ландшафту зовні.

«Багато разів неправильний поїзд доставляв мене в потрібне місце ...» Я розмірковував над здоровим глуздом і мудрістю слів містера Коельо ще раз, коли мій погляд піймав образ милої маленької дівчинки, втупився у вікно поїзда. Її чорне волосся були зав'язані зеленою стрічкою, руки обвилися навколо перил поїзда поруч з її сидінням, її одухотворені очі поглинали все навколо неї. Це зображення нагадало мені про чудесне почутті, яке я випробував в дитинстві, коли мої батьки відвезли нас у відпустку по залізниці. В європейських поїздах пропонують велику різноманітність варіантів подорожей.

Хто з нас може забути ці почуття передчуття, дитячого ентузіазму і хвилювання, коли ми ступили на поїзд; батьки прибирають наш багаж, тато дістає його газету, а мама зайнята в'язанням? Мої брати і сестри дивилися б у вікно, милуючись постійно змінюваних видом ландшафту, який швидко і люто пронісся повз нас.

Рассказать о статье