Як вибрати кращу світлодіодну лампочку

Июнь 18, 2019

Як вибрати кращу світлодіодну лампочку для будь-якої кімнати в вашому домі

Кожна кімната у вашому будинку відрізняється.

Ви, напевно, чули, що сонячне світло дає нам енергію, але чи знаєте ви, що лампочки працюють аналогічним чином? Лампи, які випромінюють блакитні світлові хвилі, виробляють серотонін, що робить нас зосередженими, бадьорими і пильними. Лампи, які не випромінюють блакитні світлові хвилі, дозволяють нашому мозку виробляти мелатонін, що робить нас розслабленими, сонливими і готовими до хорошого нічного сну. Вы можете заказать и купить led-светильники здесь по самой выгодной и доступной цене, без накруток и переплат.

Лампи з більш низькою температурою дають теплий білий світ, схожий на вогонь, в той час як лампи з низькою температурою виробляють білий нейтральний колір, а лампи з більш високою температурою дають холодний білий або імітує денне світло.

Також поширеною помилкою є те, що яскравість лампочки вимірюється у ВАТ. Вати фактично вимірюють споживання енергії, в той час як люмен вимірює яскравість.

Світлодіодне освітлення для спальні

Світлодіодне освітлення для спальні У наших спальнях більшість з нас хочуть, щоб атмосфера була розслабленою, спокійною і мирною. Уникнення синіх світлових хвиль в спальні не дозволить вашому циркадному ритму сплутати світло у вашій спальні з природним освітленням зовні. Це дозволяє вашому мозку виробляти мелатонін, необхідний для комфортного сну. Ви нічний читач? Якщо у вас є приліжкова лампа для читання або ви плануєте її купити, м'які сині або нейтральні тони краще підходять для читання певних приладів, оскільки холодний білий колір створює високу контрастність зі сторінкою. Світлодіодне освітлення для домашнього офісу

Світлодіодне освітлення для домашнього офісу Висвітлюючи домашній офіс, ми хочемо переконатися, що освітлення максимально збільшує нашу продуктивність в наданому просторі. Установка в офісі холодного білого світла, що імітує денне світло, збільшить вироблення серотоніну, зберігаючи концентрацію, пильність і заряд енергії. Обов'язково виберіть місце, яке не створюватиме небажаних відблисків на екрані вашого комп'ютера. Ви також можете розглянути світлодіодні настільні лампи, які пропонують відмінне освітлення завдання і можливість перемикання колірної температури на вимогу.

Рассказать о статье