Як купити квартиру - аналіз власних фінансових можливостей

Февраль 3, 2021

Покупка квартири - стресова ситуація для багатьох людей, які усвідомлюють серйозні наслідки будь-якої помилки у майбутньому. Процес інвестування в нерухомість складається з багатьох етапів. Пропонуємо вам прочитати детальне обговорення кожного з них у статті нижче. Наша мета - максимально спростити для покупців пошук підходящої пропозиції і допомогти їм крок за кроком пройти через процес покупки квартири. Варто відзначити, що на офіційному сайті услуги бти киев Ви знайдете масу вигідних пропозицій.

Як купити квартиру - аналіз власних фінансових можливостей

Першим і ключовим етапом, який слід виконати перед прийняттям рішення про покупку, є докладний аналіз особистих фінансів з точки зору вимоги наявності багаторічної фінансової ліквідності. Для більшості людей покупка квартири буде найбільшим життєвим витратою, тому необхідно заздалегідь підготувати реалістичний рахунок витрат і доходів, які доведеться понести в довгостроковій перспективі.

В найбільш комфортному положенні залишаються люди, що відклали кошти на покупку квартири. Для них фінансова симуляція буде полягати в коригуванні пропозиції відповідно до наявної у вас сумою з урахуванням будь-яких витрат, які можуть бути пов'язані з купівлею нерухомості (наприклад, необхідність ремонту та оздоблення інтер'єру у вашому власному стилі). Більшість покупців не в змозі покрити повну вартість квартири заздалегідь, але мають пул коштів, що становить певний відсоток від її вартості.Ця сума називається власним внеском і є ключовим аспектом діалогу з банком для отримання іпотеки. Банківські установи зазвичай вимагають як мінімум 15% від вартості нерухомості, щоб мати фінансову підтримку на рахунку.

Якщо у вас є власний внесок, вам слід звернутися в кілька банків для моделювання кредиту. Співробітник підприємства зробить розрахунок на основі даних про заробіток, форми роботи та попередньої кредитної історії. Його розрахунок визначить максимальну суму кредиту, яку банк готовий надати даного клієнта. Маючи цю цінність у руках, ми можемо перейти до наступного етапу покупки квартири - пошуку пропозицій у цікавлячій нас місці.

Покупка квартири крок за кроком - пошук пропозицій

Один з найбільш приємних етапів купівлі квартири - це перегляд наявних пропозицій. Веб-сайти з нерухомості надають покупцям величезну базу даних рекламних оголошень, яку можна відсортувати за індивідуальним перевагам. Особливу увагу варто приділити професійно описаним і задокументованим пропозицій, що свідчить про відповідальність продавця.Якісно зроблені фотографії, детальний опис квартири і місця розташування, що додається просторовий план і номер земельної та іпотечної книги для індивідуальної перевірки покупцями - все це може свідчити про те, що продавцю нічого приховувати, а нерухомість має потенціал цікавого вкладення. Попередня фільтрація реклами також дозволить значно заощадити час. Огляд на місці буде проводитись лише для тих об'єктів, які пройшли первинний відбір і відповідають вимогам покупця.

Як придбати квартиру на первинному ринку?

Покупка квартири на первинному ринку вимагає перевірки юридичних аспектів вкладення і встановлення авторитету забудовника. Кращий вибір - це купити нерухомість, яка дійсно існує, а не інвестувати навіть у найбільш надійні обіцянки її будівництва. Така дія захистить покупця від можливої неплатоспроможності інвестора. Головне - переконатися, що девелоперська компанія проводить продаж, попередньо владнавши всі формальності і юридичні питання.Підставою для перевірки є перевірка документації, що підтверджує право забудовника на розпорядження земельною ділянкою, дозволу на будівництво або плану територіального розвитку. Ухвалюючи рішення про підписання контракту з даними розробником, уважно прочитайте документ. Особливо варто звернути увагу на моменти, що стосуються відповідальності забудовника за можливі затримки при здачі будівлі. Тоді важливі положення, що стосуються авансу і попередньої оплати.

Останній крок - перевірка наявної власності з технічних причин. Ви можете звернутися за допомогою до професійного оцінювача, який оцінить якість об'єкта і виявить можливі недоліки.

Рассказать о статье