Умови експлуатації димососа

Июнь 12, 2019

Умови експлуатації

У зв'язку з умовами експлуатації і призначенням димососи відрізняються від дуттєвих вентиляторів більш жорсткими вимогами до зносостійкості і термоізоляції. Хоча обидва види пристроїв служать для створення примусової тяги, але кожен з них має справу з різними середовищами. Витяжні пристрої здатні працювати в середовищах, температура яких сягає 350-400 ° С. Агрегат застосовується в парових твердопаливних котлах, а також котлах, що працюють на рідкому паливі. Монтаж обладнання може бути проведений як в приміщенні котельні, так і за її межами. К Вашему вниманию вентиляторы центробежные промышленные доступны к заказу по самой выгодной и доступной цене, без накруток и переплат.

З модельного ряду можна підібрати димосос продуктивністю від 4 до 160 тонн пари на годину. Технічні характеристики витяжних агрегатів дозволяють протягом тривалого часу застосовувати їх для переміщення газоповітряних потоків температурою від 200 ° С і вище. Пристрої для видалення диму, вироблені в жаростійкий варіанті виконання, можуть витримувати температури понад 400 ° С.

Устаткування рекомендується до застосування на котельнях і пічних установках і з високим ступенем ефективності функціонує в умовах помірного пояса. Зовнішній температурний фон може досягати -30 ° С, однак при таких температурних умовах, показники входить в димосос Д газоповітряної суміші не повинні перевищувати + 200 ° С. Наші переваги

Компанія пропонує купити різні модифікації димососів за відпускними цінами заводу. У нас ви можете купити димососи та інше обладнання від провідних російських брендів, а також власного виробництва. Все обладнання сертифіковане, а його якість підтверджується гарантією виробника. Доставка автомобільним або ж / д транспортом у всі регіони країни, а також в країни СНД. Доставка здійснюється транспортними компаніями. Для нагнітання чистого повітря без попереднього підігріву в опалювальних котлах і пічних пристроях встановлюється вентилятор дутьевой одностороннього всмоктування. Його призначенням є подача повітря з подоланням опору воздухоподогревателя, шару палива, розміщеного на колосникових решітках в твердопаливних котлах, а також форсунок або пальників котлів, що працюють на інших видах палива.

Рассказать о статье