Установка лічильників тепла (теплолічильників)

Февраль 8, 2021


ТОВ "Технотерм-плюс" працює в наступних напрямках:

1) метрологічна повірка і ремонт засобів вимірювальної техніки (лічильників тепла, води, коректорів об'єму газу);

2) монтаж та налагодження вузлів обліку теплової енергії і вузлів автоматичного регулювання подачі теплоносія.

3) гідропневматичне промивання й опресування систем теплопостачання.

Метрологічна повірка лічильників тепла є одним з пріоритетних напрямів діяльності. ТОВ Бюро повірки має власну метрологічну лабораторію. Повірочна установка і допоміжне обладнання атестовані ДП "стандартметрологія".

Ми виконуємо ремонт засобів вимірювальної техніки (теплолічильників, водомірів) різної складності. Підприємство має постійний склад комплектуючих до теплолічильників і водомерам імпортного та вітчизняного виробництва.

Інший перспективний напрямок - проектування і монтаж вузлів обліку теплової енергії (лічильників тепла в Донецькій області) та теплової автоматики.

Установка вузлів автоматичного регулювання подачі теплоносія в системах централізованого опалення та гарячого водопостачання дозволить за показами теплолічильників задавати необхідний рівень температури в приміщеннях, що приведе до більш раціонального використання енергоресурсів, а як наслідок і грошових засобів, що витрачаються на них.

Якщо Ви хочете враховувати реально спожите тепло, знизити свої витрати на оплату за спожиту теплову енергію ( у житлових будинках в середньому до 30%; в офісах, у вбудованих нежитлових приміщеннях до 50%) Вам необхідна установка теплолічильника, як перший крок до економії по оплаті за опалення. А в подальшому можна перейти до встановлення регуляторів, які зроблять економію ще більш істотною.

Наше підприємство встановлює лічильники тепла (теплолічильники) в Донецькій області.

Висококваліфіковані спеціалісти нашого підприємства нададуть необхідну вам інформацію щодо продукції (лічильники тепла, теплова автоматика), метрологічної повірки та ремонту, специфіки монтажу і експлуатації обладнання. Також допоможуть підібрати оптимальний варіант установки, з урахуванням вимог теплопостачальних організацій та побажань клієнта.

У 2010 і 2011.р. наше підприємство ставало фіналістом Всеукраїнського конкурсу якості продукції «100 Кращих товарів України» в номінації «Монтаж вузлів обліку теплової енергії».

Рассказать о статье