ДБЖ – джерело безперебійного живлення

Сентябрь 18, 2022

Чому варто і який ДБЖ купувати? У нашому посібнику ви дізнаєтесь, що шукати. Ми намагаємося розвіяти всі дилеми та сумніви при покупці. ДБЖ – джерело безперебійного живлення. У нашій країні він більш відомий як джерело безперебійного харчування або просто ДБЖ. Коротше кажучи, ДБЖ це пристрій, оснащений акумулятором, що накопичує електроенергію, яка передається на пристрої, підключені до ДБЖ, у разі збою живлення. Принаймні такою була його початкова мета. Ви можете замовити та купити ДБЖ на elektrokonyk.com.ua за самою вигідною та недорогою ціною.

Неправий той, хто вважає, що джерело безперебійного живлення - це пристрій, єдиною функцією якого є забезпечення роботи комп'ютера, коли розрядиться розетка. У сучасних джерел безперебійного харчування зовсім інша функція - переважно профілактична. Вони захищають підключені до них пристрої від перешкод електромережі.

Скільки разів комп'ютер перезавантажувався під час роботи без конкретної причини? Більшість фахівців у цьому випадку починає підозрювати апаратний збій, але причина може бути зовсім в іншому. Раптовий, але короткочасний сплеск чи падіння напруги. Отже, подія, яку дуже важко задокументувати.

Типи ДБЖ

На ринку представлено безліч джерел безперебійного харчування, які відрізняються переважно ціною для стороннього покупця. Чи всі ДБЖ працюють однаково? Серед джерел безперебійного харчування, які ми розглядаємо у цій статті, можна виділити три основні групи:

Аварійне електропостачання від т.зв. пасивний резерв, що часто просто викликається в автономному режимі

Лінійно-інтерактивні джерела безперебійного живлення

Аварійне електропостачання із т.зв. подвійне перетворення, а простіше кажучи он-лайн.

Автономні блоки живлення дешеві, але забезпечують лише базовий захист від перебоїв із електрикою в розетці. Крім того, до них можна підключати не всі пристрої, а тільки ті, які справляються з характерною для них вихідною напругою.

Лінійно-інтерактивні джерела живлення засновані на автономній конструкції, але є складнішими. Вони захищають не тільки від відключення електроенергії, а й від перешкод. Вони дорожчі, ніж офлайн, але все ж таки доступні більшості покупців. Залежно від виробника та моделі вони можуть використовуватись для живлення пристроїв, до складу яких входять двигуни.

Джерела живлення on-line забезпечують комплексний захист, генерують ідеальну вихідну напругу і можуть використовуватися для живлення найчутливіших приймачів. На жаль, за такий захист доводиться дорого платити. Додатковим недоліком є досить великі втрати енергії, обумовлені принципом їх роботи.

Рассказать о статье

Расскажите о нас