Еротичне мистецтво

Сентябрь 10, 2020

Оголені дагеротипи у Франції

До 1839 року еротичне мистецтво обмежувалося малюнками, картинами та скульптурами. Так тривало до тих пір, поки не з'явився Луї Дагер, і світ міг насолоджуватися деталізованої, реалістичною еротикою завдяки силі дагеротипа. Будоражащие и красивые фото зрелых доступны онлайн в любое время бесплатно и без регистрации. Оскільки для ранніх дагерротипів потрібно від трьох до 15 хвилин впливу, рецепт еротики трохи змінився. Еротичні образи, більше не здатні відобразити дії двох людей, що займаються сексом, сфокусовані на чуттєвому зображенні оголеної жінки, нерухомо тримається.

Крупний план Курбе у Франції

На закінчення! Прекрасна графіка Густава Курбе «Походження світу» в 1866 році змінює світ. За допомогою сумнозвісного знімка промежини Курбе боровся з громадськими стандартами, згідно з якими нагота необхідна тільки в поєднанні з міфологічної ідеалізацією. Курбе трохи змінив курс, радикально реалістично зобразивши вагіну, кущ і все таке.

Коп Шиле в Австрії

Австрійський експресіоніст Егон Шиле, протеже Густава Клімта, був знаменитим художником 20-го століття, відомим своїми грубими, сексуальними зображеннями. Хоча у нього була чимала частка розбіжностей - наприклад, його заарештували за роман з 17-річною моделлю - Шиле був одним з перших визнаних критиками художників, які перенесли еротику в сферу образотворчого мистецтва.

На цьому наш короткий тур по ранньому еротичного мистецтва добігає кінця. Слідкуйте за оновленнями частини II.

Оголена маху "Франсиско де Гойї

Ця картина близько 1800 року увійде в історію як «перша повністю непосвячена оголена жінка в натуральну величину в західному мистецтві - вважається, по крайней мере, одним з перших явних зображень жіночих лобкових волосся. Під час її створення католики Черч заборонив показ художньої оголеної натури, тому оголена жінка Гойї і її більш скромний аналог, «The Clothed Maja», ніколи не виставлялися публічно за життя художника.

Рассказать о статье