Кабелі з ізоляцією і оболонкою з полівінілхлориду

Декабрь 19, 2019

Кабелі з ізоляцією і оболонкою з полівінілхлориду (ПВХ) використовуються в самих різних областях: від фіксованого проводки до гнучких установок, і доступні в різних розмірах, кольорах і матеріалах проводніка.Поскольку ПВХ є термопластичних полімером, властивості ПВХ роблять його придатним для застосувань, де кабелі можуть піддаватися впливу високих або низьких температур (включаючи використання ПВХ арктичного якості для екстремально низьких умов), або коли потрібен захист від ультрафіолетового випромінювання, щоб уникнути деградаціі. Вы можете заказать и купить кабельную продукцию на https://cable-shop.com.ua/ по самой выгодной и доступной цене, без накруток и переплат. Ізоляція ПВХ часто використовується через її хороших ізоляційних властивостей, але низького опору корони, і вона найкраще підходить для кабелів низької та середньої напруги і вимог до ізоляції низьких частот.

Ці переваги ПВХ як кабельна ізоляція і оболонка матеріал включають його хімічну стабільність, надійність і довговічність. На додаток до електричних кабелів, перерахованим вище, і іншим стандартним проводам з ПВХ в нашому портфоліо, наші технічні інженери можуть допомогти вам розробити індивідуальне рішення для кабелів з ПВХ, розроблений та виготовлений у відповідності з конкретними вимогами вашого застосування. Новий екранований активний оптичний кабель HDMI має ті ж перевагами, що і інші продукти для кабелів AOC. До них відносяться використання в додатках на великі відстані і рейтинг пленуму. Відмінною особливістю цих кабелів AOC є те, що вони підтримують HDMI 2.0. Крім того, вони мають загальну захист і міцний металевий корпус. Загальний екран допомагає зробити кабель придатним для чутливих установок, включаючи деякі медичні застосування.

Незважаючи на те, що кабелі AOC володіють багатьма перевагами в порівнянні з повністю мідними кабелями, один потенційний недолік в більшості випадків не може бути використаний поза додатків точка-точка. З появою цього нового екранованого кабелю AOC вони тепер не пов'язані обмеженням «точка-точка» і можуть використовуватися в різних додатках. Це, звичайно, все буде залежати від вирішення і використовуваних джерел / пристроїв відображення. Якщо є які-небудь проблеми з многоточечним застосуванням, рекомендує купувати їх активний продукт з косичками за допомогою кабелю AOC. Цей пігтейл HDMI пропонує просте рішення при використанні багатоточкових додатків з будь-якими кабельними продуктами AOC.

Рассказать о статье