Колір меблів – на що звернути увагу при виборі

Декабрь 3, 2022

Кольори меблів – як підібрати їх до стилю, призначення та розміру інтер'єру?

Кольори меблів формують характер інтер'єру. Вони можуть створити атмосферу, що сприяє відпочинку або роботі, можуть спонукати до дії або заспокоїти . Світлі візуально збільшать інтер'єр, а темні можуть створити ефект екстравагантності. Перевірте, які кольори меблів для вітальні, спальні та кухні наймодніші в цьому сезоні. Ви можете вибрати та купити м'які меблі на https://lux-mebli.net/ua/g1320267-myaki-mebli на будь-який смак та інтер'єр за доступною і вигідною ціною.

Колір меблів – на що звернути увагу при виборі?

Насамперед - власні переваги. Щороку з'являються нові палітри кольорів, які задають напрям у дизайні меблів та аксесуарів, але багато трендів у дизайні інтер'єрів залишаються з нами протягом багатьох років. Щоб уникнути хаосу, вибирайте меблі невеликими кроками.

Крок 1. Враховуйте розмір кімнати

Зверніть увагу на те, великий інтер'єр або маленький. Для найтісніших приміщень краще вибирати техніку світлих тонів. Цікаві кольори меблів слід приберегти для просторих кімнат, де фуксія або помаранчевий колір не будуть пригнічувати.

Крок 2. Враховуйте кількість світла в інтер'єрі

Перевірте , чи приміщення до сонячних батарей . Якщо це так, можна спробувати темні кольори, такі як чорний або антрацит . В інтер'єри, що одержують мало сонячного світла, краще вибирати меблі світлих тонів. Зверніть увагу на те, як розподіляється світло - можливо, одна зі стін цікаво освітлена і розміщення на ній предмета меблів створить цікавий ефект?

Крок 3. Визначаємо призначення кімнати

Враховуйте призначення кімнати. Це має бути вітальня, де зосереджено сімейне життя? Чи, можливо, домашній офіс для роботи? Психологія кольору може допомогти у виборі кольору меблів. Наприклад, синій має заспокійливі властивості, а червоний, пов'язаний із сильними емоціями, спонукає до дії.

Крок 4. Виберіть свій улюблений стиль дизайну інтер'єру

Подумайте, які стилі дизайну інтер'єру найбільше приваблюють вашу уяву - кожен з них використовує колірну палітру, що трохи відрізняється. Наприклад, скандинавський стиль - це в основному білий, сірий, бежевий, синій та деревний кольори. Індустріальний стиль використовує чорний, коричневий, мідний, а гламур та арт-деко люблять насичені кольори з домішкою золота, срібла та чорного.

Рассказать о статье