Композитна черепиця Braas

Июнь 19, 2022

Одним з елементів нашої пропозиції є композитна черепиця Braas – продукція, яка протягом багатьох років є одним із найбільш цінних покрівельних покриттів у Європі. Компанія була заснована понад 50 років тому у Німеччині, а з 1993 року має філію у Польщі. Спочатку матеріали імпортувалися з Німеччини, однак у наступні роки польське підприємство розрослося за рахунок нових складів та виробничих цехів. Бренд і досі залишається одним із найкращих виробників покрівельних покриттів різних типів. Саме продукція заводів Braas складає більше половини покрівельних покриттів, які виготовляються в нашій країні. Придбати композитну черепицю Braas можна за посиланням https://vipdah.com.ua/product-category/kompozitnaya-cherepica/ за найвигіднішої вартості на сьогоднішній день.

Види черепиці Braas

У нашій пропозиції представлені найкращі плитки Braas. Є різні варіанти бетонних плит підвищеної міцності. Ми пропонуємо нашим клієнтам таку продукцію:

Lumio - цементна плитка з інноваційним полімерно-акриловим покриттям, завдяки якому продукт відрізняється підвищеним блиском. Таким чином, колір покриття виходить більш насиченим та довговічним. Використання сучасних методів виробництва робить плитку стійкою до забруднення та мінливих погодних умов. Покриття універсальне і може використовуватися з багатьма плитками Braas: кельтською, грецькою або Double-S. Саме цей елемент дозволяє нашим клієнтам насолоджуватися елегантним дахом упродовж багатьох років.

Cisar – при виробництві цього виду покриття були використані інноваційні методи для створення тришарової плитки. В результаті дах відрізняється надзвичайною довговічністю та ідеально гладкою поверхнею. Відсутність нерівностей забезпечує більш високий рівень безпеки та захищає дах від обростання мохом. Потрійне покриття Cisar також має високу стійкість до ультрафіолетових променів і дуже низьких температур. Покриття характеризується низьким водопоглинанням, завдяки чому вся кроквяна каркасна конструкція захищена від шкідливого впливу вологи. Варто відзначити і естетичні якості – дах, виготовлений цим інноваційним методом, відрізняється елегантністю, а також стійким та насиченим кольором.

Їхні переваги полягають у наступному:

  • завдяки гладкій поверхні бруд не накопичується на плитці, це також є своєрідним захистом від заростання мохом,
  • колір плитки є відмінним і дуже міцним,
  • Плитка відрізняється високою стійкістю до погодних умов та ультрафіолетових променів,
  • Це вид надзвичайно міцної, морозостійкої плитки, поверхня якої непроникна для води, і вода не проникає в неї.
  • Крім того, це естетично приваблива черепиця; завдяки благородному блиску та насиченому кольору дах із цієї черепиці виглядає елегантно та красиво.
Рассказать о статье