Лиття пластмас під тиском

Август 9, 2022

Автоматизовані процеси лиття пластмас під тиском дозволяють виготовити пластикові деталі київ, окремі прототипи та серійні деталі трохи більше ніж за 15 робочих днів. Використання алюмінієвих форм знижує вартість виготовлення форм та скорочує виробничі цикли, при цьому на складі є понад 100 термопластів.

Посібник із проектування лиття пластмас під тиском містить інформацію про можливості та обмеження цього процесу.

Чому цей метод підходить для вашого проекту?

Protolabs використовує швидке лиття під тиском, що стало можливим завдяки сучасним технологіям та автоматизованим методам виробництва: CAD-модель передається безпосередньо у виробничий відділ, який потім розпочинає процес виготовлення форми. У багатьох випадках форми виготовляються не зі сталі, а з алюмінію. Це швидше та дешевше, ніж виготовляти форму зі сталі. Ми також пропонуємо низку додаткових послуг, адаптованих до вашого проекту.

Що таке лиття під тиском?

Пластикові гранули розплавляються, знаходяться під тиском і поміщаються у форму. Потім пластик твердне, і виходить кінцевий продукт.

У цьому розділі пояснюється, як відбувається лиття під тиском.

Лиття термопластів під тиском в Protolab - це стандартний процес із трохи більш тривалим часом циклу, в якому використовуються алюмінієві форми, що не використовують теплове чи охолодне середовище. Це дозволяє персоналу контролювати тиск упорскування, стежити за якістю, виправляти дрібні помилки та відвантажувати продукцію відразу після виробництва.

Пластикові гранули завантажуються в циліндр, у результаті розплавляються, стискуються і впорскуються в пази форми. Гарячий пластик застигає в порожнині форми, внаслідок чого виходить формований виріб. Нарешті деталі витягуються з форми за допомогою виштовхувача і скидаються в завантажувальний бункер. Як тільки партію завершено, деталі (або основна партія) упаковуються та відправляються.

Рассказать о статье