Медодяг для роботи лікаря

Март 16, 2021

Як вибрати хороший медичний халат для роботи лікаря і студента-медика

Захист від мікроорганізмів, бактерій, вірусів, захист від забруднень і контакту з рідинами організму пацієнта під час роботи. Нам не потрібно думати про необхідність або переваги використання фартухів. Также Вы можете заказать и купить хирургические шапочки по самой выгодной и не дорогой цене, без накруток и переплат.

В очах пацієнтів акуратне, добре сидить плаття також додає професіоналізму і викликає повагу. Мішкуваті наряди пішли в минуле, і вибір професійного одягу більше не проблема.

На що звертати увагу при виборі робочого одягу?

Залежно від професії вид фартуха може відрізнятися використовуваними матеріалами і кроєм. У лікаря, медсестри або фізіотерапевта будуть різні уподобання. Не менш важливий характер роботи при виборі лікувального одягу, де найважливіше максимальний захист лікаря і пацієнта.

По довжині халати медичні діляться на короткі і 3/4. Перша - відмінне рішення для теплих днів, зроблена з бавовни з додаванням поліестеру, вона гігроскопічна і повітряна, забезпечує комфорт при роботі. Практичним буде фартух 3/4 з великими кишенями, що дозволяє упакувати в кишені необхідні матеріали для роботи.

У холодні дні вибирайте фартух з довгими рукавами для повного захисту. Пам'ятайте, що фартух повинен максимально закривати особистий одяг, тільки тоді він буде виконувати свою роль.

Фартухи добре працюють при роботі в поліклініках. При роботі з великою групою пацієнтів варто вибрати медичну блузку і елегантні медичні штани або спідницю. Повна зміна одягу забезпечує більшу безпеку від передачі мікроорганізмів, особливо в лікарнях.

Фартух на талії фасону сукні також підкреслить жіночну елегантність. Відповідний крій жіночого медичного фартуха може схуднути, але при цьому забезпечить комфорт його власниці. Тому добре сидить жіночий медичний халат повинен відрізнятися бічними розрізами. Облягаючий одяг, не надто широка в плечах, підкреслить фігуру і збереже правильні пропорції. Для всіх жінок, які хочуть виглядати на робочому місці професійно і зі смаком, продуманої покупкою стане жіночий приталений медичний фартух.

Безсумнівно, однотонний, особливо білий, наряд - це класична форма і підійде найкраще. Однак іноді варто зупинити свій вибір на кольоровому виконанні. Це не тільки привнесе приємний акцент, але і спростить встановлення контакту, особливо з маленькими пацієнтами. Халат приємного життєрадісного кольору або з дитячим малюнком допоможе знизити стрес у маленьких пацієнтів перед обстеженням. Також додасть бадьорості в похмурі коридори лікарень і скоротить відстань.

Вибираючи фартух або медичну кофточку, пам'ятайте, що одяг повинен забезпечувати безпеку і комфорт роботи. Він також повинен бути акуратним і змушувати нас відчувати себе в ньому комфортно і привабливо.

Медичні фартухи, пропоновані нашим виставковим залом, довговічні і легко чистяться. Тканини хорошої якості також гарантують адекватний комфорт роботи, а великий асортимент моделей дозволяє вибрати ту, в якій буде привабливо виглядати силует.

Рассказать о статье

Расскажите о нас