Основи для РВП

Декабрь 4, 2019

Основи для РВП без квот

Ви можете мати наступні основи для подання на РВП без очевидців:

Народження іностранного громадянина на територіях Росії є підставою для РВП, то є, якщо іностранний громадянин родився в РФ, він може подати на РВП внесені квоти. ВНЖ Вы можете оформить быстро и без проблем по доступной и демократичной стоимости.

Так, якби іностранний громадянин родився на території РСФСР, і у нього було громадянське СРСР, він зміг оформити РВП в цілому.

Якщо іностранний громадянин був визнаний недеездатним, але у нього немає дездатних деті, представлені громадянські Росії, то його можна подати на РВП без використання квоти.

Также основання для півріччя РВП в РФ є наявним недееспособним батьком-громадянином Російської Федерації.

Видається без очевидних також і РВП на основу браки, якщо іностранний громадянин є справді в браке з громадянином Росії.

Основою для получения РВП без квоти також є інвестування в економіку РФ сумми, встановленої Правилами РФ.

Таким чином, основоположні періоди РВП без квоти є військовою службою в РФ, РВП видається на термін служби.

Также без квот можна отримати РВП за програмою переселення соотечественників.

Якщо у іностранного громадянина є несовершеннолетній ребенок-громадянин РФ, то це є підставою для півріччя РВП в РФ.

Якщо у вашому іностранному громадянині абсолютно добросовісний ребенок-громадянин РФ, який був визнаний недієздатним або обмеженим у неможливості, то інораство також може подати на РВП.

Таким чином, система, іностранному громадянину можна отримати розв’язання про тимчасове проживання за будь-яким підставою з цього списку.

Также без використання квоти отримують рішення про тимчасове проживання в Росії, можливо, несовершеннолетні деті, якщо вони отримують РВП разом з родителем-іностранцем або ж за заявою родителя-громадянина РФ.

Всі перекладені основи для періодичного вирішення питань тимчасового проживання в РФ без урахування квот детально описані у ФЗ №115.

Рассказать о статье