Переваги купівлі квартир в новобудовах в Івано-Франківську

Июль 4, 2022

Купівля нерухомості завжди пов'язана з багатьма питаннями, труднощами, а іноді й проблемами. Перший вибір для тих, хто розглядає можливість купівлі нерухомості - придбати квартиру в який вже жили або нову. Купити квартиру в Івано-Франківську розглянемо, чому це популярно, чи дійсно вони є найкращим вибором і які переваги.

Чому саме новобудова, а не вторинний будинок?

Для багатьох людей ідеальним варіантом є доступний за ціною будинок у гарному районі. У цих обставинах, якщо ви шукаєте вторинну квартиру, ціна може бути єдиним фактором, який зіграє у виборі, оскільки ви будете дивитися на сірі шибки у вікнах. Проте слід визнати, що необхідна інфраструктура та об'єкти легко доступні.

Однак умови вторинного житла найчастіше не найкращі. Навіть якщо квартира повністю відремонтована, іржаві труби та бетонні стіни з поганою звукопередачею та утриманням тепла не допоможуть. Таким чином, недоліки других будинків переважають їхні обмежені переваги.

Переваги новобудов

Житло первинного ринку можна розділити на дві категорії: житло, що будується, і нове житло, яке вже знаходиться в експлуатації. В цілому, нерухомість, що будується дешевше, але при її купівлі існують різні ризики, такі як затримки в завершенні будівництва або відсутність документів, тому рекомендується вибирати нову нерухомість від забудовників з гарною репутацією.

Переваги нещодавно збудованих квартир включають

Новобудови в Івано-Франківську моють планування квартири зручніше і краще зробленими, чим у старих будинках.

Місця загального користування спроєктовані відповідають потребам мешканців та є більш комфортними, чим у будинку побудованому у радянський час.

Вхід у старі будинки неможливий.

Жодних проблем зі старими інструментами.

Великий потенціал для того, щоб зробити перепланування або реконструкцію.

Високої якості, безпечні та сучасні будівельні матеріали.

Нові будівлі відповідають сучасним ДБН та стандартам продуктивності.

Енергоефективність та високоякісна сучасна ізоляція, добре спроєктовані електричні, водопровідні та опалювальні мережі дозволять заощадити на комунальних платежах та безпечно використовувати усі прилади та обладнання.

Чому варто вибрати квартиру в новобудові?

Впровадження сучасних будівельних технологій

Житлові комплекси в Івано-Франківську будуються за найсучаснішими стандартами та технологіями, з урахуванням усіх вимог до ізоляції та гідроізоляції. Вони енергоефективні, що означає, що їх дешевше утримувати, а нові будівлі легше обслуговувати, ніж вживані.

2. Ціна

Вартість життя в новобудові аналогічна або трохи нижча, ніж у старій нерухомості. Крім того, дешевше збудувати нову нерухомість з нуля, ніж реконструювати стару. Крім того, купівля будинку з покинутої будівлі може бути дешевшою, ніж купівля будинку такого ж розміру на вторинному ринку.

3. Будинок юридично "чистий".

Купівля новозбудованого будинку забезпечує вам безпеку. Купуючи чистий будинок, ви стаєте його першим власником. Ви можете бути впевнені, що тут немає шахрайства (подвійний продаж, позбавлення права власності, повторне володіння).

4. Вибирайте самі.

Це ще одна постійна перевага купівлі нового будинку. Немає потреби ліквідувати "систему пансіону", яка поширена у других будинках. Ви можете швидко створити свій власний план поверху з мінімальною кількістю перегородок, підлог та естетичної обробки.

5. Сад та ігровий майданчик

Найбільшими проблемами чи недоліками старих будівель є парковка та дитячі майданчики. У новій будівлі є велике паркування, що охороняється, а поряд з ним - веселий захищений дитячий ігровий майданчик.

Рассказать о статье