Переваги виділеного сервера

Октябрь 16, 2019

Переваги виділеного сервера. Ви розумієте цінність присутності вашої компанії в Інтернеті.

У вас є ваш сайт, але як він працює? Багато власників бізнесу не розуміють, що вони діляться серверами з сотнями або навіть тисячами інших сайтів. Купить дедик можна по выгодной и доступной цене, без накруток и переплат.

Чи не час вивести свій бізнес на новий рівень і вивчити переваги використання виділених серверів.

Можливо, ви хочете розширити. Ваша база даних може бути напруженою під тиском всіх цих відвідувачів. Кожна секунда має значення.

Ваш хостинг на загальному сервері має обмеження в відповідно до зростаючих потреб вашого бізнесу. Коротше кажучи, вам потрібен виділений хостинг-провайдер. Давайте відповімо на питання, яке стоїть перед вами (або вашим фінансовим директором).

Скільки виділений сервер буде коштувати бізнесу?

Відповідь на це питання залежить від наступного:

обчислювальна потужність вам потрібна

кількість смуги пропускання вам буде потрібно

кількість безпечного зберігання даних і резервного копіювання

Звичайно, виділений сервер коштує дорожче, ніж загальний хостинг.

Виділений сервер надає більше того, що вам потрібно. Це в абсолютно іншій лізі. Його сила допомагає вам вирівняти ігрове поле. Ви можете бути більш конкурентоспроможними в зростаючому світі електронної комерції.

Продовжуйте читати додаткові переваги, описані нижче.

Як виділений сервер може принести користь вашому бізнесу

Виділений сервер використовує потужність і масштабованість. Завдяки виділеному серверу, ваш бізнес реалізує складний повернення своїх щомісячних інвестицій наступними способами:

1. Ексклюзивне використання виділених ресурсів

Якщо у вас є власний виділений сервер, ви отримуєте весь веб-сервер для ексклюзивного використання. Це значна перевага при порівнянні віртуального хостингу і виділеного хостингу.

Дисковий простір сервера, оперативна пам'ять, пропускна здатність і т. Д. Тепер належать вам. Ви маєте виключне використання всього процесора або оперативної пам'яті, а також пропускної здатності. У пікові години роботи ви продовжуєте отримувати максимальну продуктивність.

Рассказать о статье