Різні види жалюзі для Вашого дому та офісу

Октябрь 27, 2022

Денні та нічні жалюзі

Небагато жалюзі пропонують таку ж гнучкість, як жалюзі Day & Night. Ці унікальні жалюзі, також відомі як жалюзі «зебра», мають смужки матеріалу, що чергуються, які ковзають один щодо одного, дозволяючи покупцям перемикатися між кольором блоку — для повного закриття і конфіденційності — і смугами, які м'яко фільтрують світло і види зовні. Ці смуги також роблять простір більш сучасним та модним, ніж інші альтернативи. Ви можете замовити та купити жалюзі в Полтаві на http://proem.in.ua/zhalyuzi-poltava за самою вигідною та доступною ціною.

Найкращі приміщення для жалюзі Day & Night - вітальні, столові та домашні офіси.

Що таке жалюзі Perfect Fit?

Є різні способи, якими ви можете насолоджуватися своїми жалюзі, і хоча багато з них можна легко встановити за допомогою дриля, кількох гвинтів та невеликої кількості мастила для ліктя, ви також можете розглянути жалюзі Perfect Fit! Жалюзі Perfect Fit – це особливий тип жалюзі. Вони мають унікальну раму, яка дозволяє їм легко вставлятися у віконну раму із ПВХ без використання свердл або гвинтів. Понад те, вбудовуючись у віконну чи дверну раму, вони рухаються як частину. Ви можете насолоджуватися багатьма типами жалюзі, згаданими в нашому блозі, у форматі Perfect Fit.

Типи жалюзі для ідеальної посадки – рулонні штори, дерев'яні жалюзі, металеві жалюзі та жалюзі-плісе.

Модернізація електричних жалюзі

Електричні жалюзі - чудовий додаток до великої кількості приміщень. Електричні жалюзі допоможуть вам насолоджуватися світлом зовні та вражаючою естетикою ваших жалюзі з мінімальними зусиллями. Підняти жалюзі натисканням кнопки дуже просто та дуже круто!

Які жалюзі можна моторизувати? – денні та нічні жалюзі, покрівельні жалюзі та рулонні штори.

Пошук типу жалюзі для вашого будинку може здатися складним завданням. Тим не менш, це не має бути! Ми створили величезну кількість посібників для покупців, в яких міститься величезна кількість цінної інформації про всі наші чудові продукти – від жалюзі до штор, від подушок до абажурів – у нас є всі знання, які вам знадобляться, щоб збагатити ваш декор.

Рассказать о статье

Расскажите о нас