​Використання вінілового різака для виготовлення аерографа

Июнь 3, 2020

Використання вінілового різака для виготовлення аерографа. У цьому керівництві я коротко розкажу про процес використання вінілового різака для виготовлення трафаретів, які можна використовувати для малювання за допомогою аерографа або навіть практично будь-якого типу фарби. Плоттерная резка трафаретов с доставкой по Украине доступна к заказу по самой выгодной и не дорогой цене, без накруток и переплат. На цих фотографіях я використовував аерографічних кабіну, але аерозольна фарба працювала б нормально. 

Сподіваюся, це дасть вам нові ідеї про те, як використовувати ваш вініловий різак. Я люблю всі програми, в яких працюють вінілові різаки. Для початку вам знадобиться обладнання та матеріали.

устаткування

Вініловий різак - Не буду вказувати модель, так як у будь-якого вінілового різака не повинно бути проблем з різкою трафаретного плівки. У нашому виробничому просторі ми використовуємо різак.

Налаштування аерографа - Ми використовуємо базову настройку компресора і пістолета-розпилювача, яку легко знайти, разом з нашою власною будкою для аерографії.

Немає аерографа? Не проблема. Ви дійсно можете використовувати будь-який тип фарби. Я використовував всі види фарб - аерозольна фарба, яка проводить фарба і акрилова фарба.

матеріали

Трафаретний вінілова плівка - Особисто я не бачу причин використовувати що-небудь крім трафаретного плівки.

Вінілова трансферна стрічка. Мені подобається, що це прозоро, інші м'яко прозорі або немає взагалі. Це робить роботу з ним просто складніше.

Стрічка художника

пофарбувати

Щось малювати

Використовуйте своє переважне програмне забезпечення, щоб створити свій дизайн і вирізати його на своєму вініловій різаку.

Я хотів намалювати кілька маленьких значків для пожертвувань на коробці для лазерного різання, коли ми збираємо пожертвування в нашому виробничому просторі.

Насправді, весь цей процес аналогічний створенню звичайної вінілової наклейки, за винятком того, що вінілова плівка на трафаретного плівці має низьку клейкість і може бути акуратно стерта після нанесення фарби.

Рассказать о статье