Що нового пропонує ринок будівельної техніки та міні-техніки?

Октябрь 3, 2023

Сьогодні до будівельної та спеціалізованої техніки пред'являються особливі вимоги, у тому числі маневреність, економічність, мініатюрність та водночас підвищена функціональність. Цьому опису повністю відповідають екскаватори від провідних виробників техніки. Невеликі розміри цих машин несуттєво обмежують їхню вантажопідйомність і зовсім не обмежують їх можливості з погляду різноманітності робіт. Взяти в оренду будівельну техніку з послугами досвідчених операторів можна на сайті nvi.in.ua

Можливості міні-машин

Насамперед, невеликі екскаватори сьогодні є повноцінною робочою технікою, яка не обмежена у своєму функціоналі, при цьому може працювати на найменших будівельних майданчиках і там, де є суттєві обмеження щодо навантаження. У мініатюрних моделях компонування вузлів набагато продуманіша, саме тому технічне наповнення також не поступається повнорозмірним версіям.

Також міні-екскаватори можуть бути оснащені спеціальним обладнанням. Одна з найнеобхідніших функцій – робота зворотною лопатою. Завдяки цьому можна виконувати ряд особливо складних робіт, для яких іноді використовується ручна праця, що не є доцільним. У тому числі подібна техніка дозволяє виконувати земляні роботи в безпосередній близькості до фундаменту. На міні-екскаватори можна встановити в тому числі гусеничний ходовий механізм, спеціальні системи управління та автоматизованої роботи, гідроустановки або відвал бульдозерного типу.

Будь-яка модель сучасного екскаватора може бути покращена за допомогою навісних систем, які є вузьконаправленим обладнанням. Серед найнеобхідніших фахівців називають: штанги бурового типу, молоти з гідравлічним принципом дії, грейфери.

Сьогодні ринок міні-екскаваторів вкрай різноманітний, проте деякі моделі вже зайняли лідерські позиції і завдяки своїй високій якості, і через високу продуктивність, і завдяки різноманітності функцій як стандартних, так і додаткових.

Виробництво JCB

Цей бренд відомий своїми новинками. Модельний ряд, який сьогодні складається із 11 основних різновидів екскаваторів, постійно поповнюється. Виробник уже представив машини різного масштабу: від рекордно малих 950 кілограмів до восьми тонн. Остання прем'єра вагою трохи більше 900 кілограмів практично не має аналогів серед подібних машин. Така техніка може успішно застосовуватись для роботи всередині будівлі. З її допомогою можна швидко зносити перегородки та стіни, навіть демонтувати покриття підлоги. Крім того, компанія постійно вдосконалює свої моделі і тому вважається лідером у сфері інновацій. Особливий захист усіх шлангів, гідромолоти з кількома режимами роботи, поворотна платформа зі збільшеною маневреністю, особлива система самоочищення – це лише невеликий список останніх нововведень. Більш того, сучасні екскаватори від JCB оснащені системою АБС, а дані з численних датчиків виводяться прямо на монітор, встановлений у комфортній сучасній кабіні.

Fiat-Hitachi та японська якість

Японський виробник суттєво доопрацював стандартну конструкцію екскаваторів. Останні моделі міні-екскаваторів оснащені полегшеною рамою, яка не втратила своєї міцності. Машина стала набагато більш стійкою та продуктивною, що дозволило додати потужності двигуну. Значно полегшено керування машиною та її обслуговування. Так автоматичні гальма зробили екскаватори цього виробника одними із найбезпечніших. Самозмащувальні механізми також виявилися вкрай зручними в експлуатації, дозволили збільшити період між технічними роботами з обслуговування. У кабіні з'явився кондиціонер, посилено звукоізоляцію.

Також поряд із цими гігантами сьогодні на ринку міцно закріпилися екскаватори від Bobcat від Melroe. Головними перевагами цього бренду є потужна електронна начинка, зручна механіка керування та надміцна лита рама. Американський виробник уже зайняв 8 відсотків світового ринку, багато в чому завдяки високій якості складання та низьким цінам порівняно з більшістю конкурентів.

Рассказать о статье