​Апарт-готель Jinxinwu Yuancun

Август 14, 2020
Последовательность монтажа

Апарт-готель Jinxinwu Yuancun з безкоштовним Wi-Fi на всій території розташований в Гуанчжоу. Є парковка. Відстань до міжнародного виставкового центру Пачжоу становить 1,8 км. Посетите  апарт готель в удобноне для Вас время по доступной и выгодной цене.

Гуанчжоу (/ ɡ ш ɑ ŋ dʒ oʊ /; китайський: 广州, Кантонському вимови: [kʷɔ̌ːŋ.tsɐu] або [kʷɔ̌ːŋ.tsɐu] (слухай) About this sound; Мандарин вимова: [kwàŋ.ʈʂóu] (слухати) About this sound ), також відомий як Кантон і раніше латінізіруется в Kwangchow, є столицею і самим густонаселеним містом в провінції з провінції Гуандун в південному Китаї. На річці Чжуцзян близько 120 км (75 миль) на північний північний захід від Гонконгу і в 145 км (90 миль) на північ від Макао.Гуанчжоу має історію більше 2200 років і є одним з основних решт морського шовкового шляху і продовжує служити в як основний порту і транспортного вузла, а також один з трьох найбільших міст Китаю.

Гуанчжоу знаходиться в центрі найбільш густонаселеної забудованої агломерації в материковій частині Китаю, яка простягається в сусідні міста Фошань, Дунгуань, Чжуншань і Шеньчжень, утворюючи один з найбільших міських агломерацій на Землі, дельти річки Чжуцзян економічної зони, В адміністративному відношенні місто має статус субпровинции і є одним з дев'яти центральних національних міст Китаю. В кінці 2018 року міська влада оцінила населення великої адміністративної зони міста в 14 904 400 осіб, що на 3,8% більше, ніж в попередньому році. Гуанчжоу вважається глобальним містом Альфа. Швидко зростає число іноземних тимчасових мешканців і іммігрантів з Південно-Східної Азії, Близького Сходу, Східної Європи та Африки. Це призвело до того, що його охрестили «столицею третього світу».

Внутрішній Мігранти з інших провінцій Китаю в Гуанчжоу було 40% від загальної чисельності населення міста в 2008 році разом з Шанхай, Пекін і Шеньчжень, Гуанчжоу має один з найдорожчих ринків нерухомості в Китаї. В кінці 1990-х - початку 2000-х років громадяни країн Африки на південь від Сахари, які спочатку оселилися на Близькому Сході і в інших частинах Південно-Східної Азії, переїхали в безпрецедентну кількість в Гуанчжоу в відповідь на азіатську фінансову кризу 1997/98 року .

Гуанчжоу довгий час був єдиним китайським портом, доступним для більшості іноземних торговців, але під час Першої опіумної війни він був захоплений британцями. Не маючи більше монополії після війни, він втратив торгівлю з іншими портами, такими як Гонконг і Шанхай, але продовжував виконувати функції великого перевалочного пункту. У сучасній торгівлі Гуанчжоу найбільш відомий своєю щорічною Кантонської ярмарком, найстарішої і найбільшої торгової ярмарком в Китаї. Три роки поспіль (2013-2015) Forbes оцінював Гуанчжоу як кращий комерційний місто материкового Китаю.

Рассказать о статье