Дактилоскопія для РВП

Декабрь 4, 2019
Открытая электропроводка на

Дактилоскопія для РВП

Як уже говорили вище, після того, як рішення про вирішення проблем щодо тимчасового проживання в Росії буде розглянуто, іностранне громадянство підтримує рішення щодо телефону або в письмовому вигляді. Если Вы хотите гражданство достаточно доверить всю работу специалистам которые разрешат вопрос в пользу клиента на выгодных и доступных условиях.

У випадку позитивного рішення про випуск, іностранному громадянину потрібно буде запропонувати дактилоскопію на РВП.

Проводить дактилоскопію при напівчерепах РВП, то є іностранним громадянином, який пришел до штампу РВП в паспорті, обов'язково буде на месте здати відпечатки пальців.

Екзамени на розв’язання на тимчасове проживання

Для того, щоб отримати рішення про тимчасове проживання в Росії, іностранний громадянин повинен підтвердити знання російської мови, подати в госргані відповідний документ:

сертифікат про знання мови, історії та основних структур РФ;

документ про освіту державного образу, який був виданий на територіях держав, що знаходяться в складі СРСР до 1.01.1991 р .;

документ про освіту або про кваліфікацію, видаваемый з 1.01.1991 р. обличчя, прошедшим державним ітоговою аттестацію в Росії.

У випадку, якщо у вас немає ідентичного громадянина, немає жодного з цих документів, його потрібно надати складний екзамен на РВП та отримати відповідний сертифікат про проголошення державних екзаменів, який необхідно представити в органах, поданих на РВП.

Комплексний екзамен для півріччя РВП пропонується в прохожденіях іностранним громадянським тестом, які зможуть відкрити рівень власної мови, знань історії та законів Росії.

Таким чином, тестування на РВП міститься в собі 3 блоку:

тестування по руському на РВП;

тести на РВП за історіями;

тести за основою законодавства.

Тож існує, здана екзаменація на РВП, яка знаходиться в прохожденіях комплексного тестування, що існує з 3-х модулів: російський мова, історія Росії, основи діяльності РФ.

Рассказать о статье