Чуттєвий масаж

Июль 23, 2020

Шкіра - найбільший орган задоволення нашого тіла. Маючи більше 1000 нервових закінчень на кожен квадратний дюйм, він здатний сприймати безліч одночасних відчуттів, включаючи дотик, температуру, вібрацію і рух. Шкіра також є двигуном сексуальної енергії. Посетите один из лучших в Киеве для эротического массажа по доступной и привлекательной цене.

Чуттєвий масаж - це використання рук і тіла для стимулювання усвідомленого дотику таким чином, щоб одночасно розслабити і схвилювати обох партнерів. Переваги чуттєвого масажу включають більш глибокий зв'язок, більш інтенсивне сексуальне збудження і краще заняття любов'ю. Це також може бути потужним інструментом для зміцнення довіри, зняття емоційної травми і подолання страху близькості.

Чуттєвий масаж володіє багатьма терапевтичними перевагами, включаючи поліпшення кровообігу, зниження рівня гормону стресу кортизолу і збільшення окситоцину, гормону, що викликає почуття прихильності і прихильності. Регулярний масаж також може поліпшити імунну функцію і поліпшити загальне самопочуття.

Учасники семінарів по чуттєвого масажу вивчать принципи і методи, які дозволять зробити приємний і поживний чуттєвий масаж. Майстер-класи з чуттєвого масажу також пропонують інструкції по роботі з системами тонкої енергії тіла, активуючи сім чакр за допомогою певних типів дотиків.

Пробудження бездіяльних енергій в тілі за допомогою чуттєвого дотику всього тіла може створити спільне енергетичне поле, яке, як вважається, об'єднує партнерів в глибокому екстатичному переживанні і дозволяє прихованої фізичної і психічної болю вирватися з тіла.

Семінари по чуттєвого масажу також поділяться спеціальними дихальними техніками, щоб допомогти одержувачу активно переміщати енергію з однієї частини тіла в інші частини тіла, щоб посилити і краще контролювати свій досвід задоволення.

Рассказать о статье