​Функціональний будинок – чи можна заощадити на будівництві?

Июль 16, 2022

Попри те, що ви можете подумати, функціональність будівлі не залежить від фінансових витрат. Якщо ви хочете побудувати недорогий та функціональний будинок, все, що вам потрібно зробити, це вибрати правильний проект будівлі та зупинитися на стандартних рішеннях, коли йдеться про технологію будівництва. Ви можете замовити послуги архітектурного проектування житла за найвигіднішої вартості на сьогоднішній день вже зараз.

Дешевий у будівництві та функціональний будинок повинен мати, перш за все, простий і компактний корпус у квадратному або прямокутному плані і такий самий простий дах (бажано двосхилий). Це полегшує будівництво та спрощує меблювання. Найкраще вибрати невеликий одноповерховий будинок або будинок із корисною мансардою, якщо вам потрібно більше місця.

Ви також можете заощадити на витратах, вибравши будинок без підвалу, але тоді варто заощадити місце для підсобних приміщень. Також краще вибрати типові рішення, наприклад, стандартні розміри вікон, які коштують дешевше, ніж на замовлення.

Як організувати інтер'єри у функціональному будинку?

На комфорт у будинку також впливає його дизайн. Як облаштувати багатофункціональний будинок? Насамперед, варто пам'ятати про вищезгаданий поділ інтер'єру на зони. Також важливо, щоб кожен у будинку відчував себе комфортно і мав свій інтимний простір виключно для себе. Плануючи меблювання окремих кімнат, варто ретельно продумати тип і розмір меблів, щоб вони не захаращували приміщення і не перешкоджали пересуванню.

Найбільшою проблемою зазвичай є облаштування невеликого будинку, де не вистачає місця для обладнання. Тут варто використовувати розумні рішення, наприклад зробити шафи для зберігання в коридорі або під сходами, які можна використовувати для зберігання одягу або інших предметів.

Сучасний, функціональний будинок з невеликою площею має бути оформлений економно з точки зору кількості предметів меблів та декору, але не на шкоду комфорту. Не варто забувати і про відповідне внутрішнє освітлення, так як воно може оптично збільшити кімнати.

Рассказать о статье