Кредит під заставу нежитлового приміщення

Декабрь 1, 2020

Рано чи пізно, майже кожна людина стикається з необхідністю отримання кредиту. Причин для цього може бути безліч — відкриття або розширення бізнесу, лікування, купівля авто або нерухомості тощо. І якщо в більшості країн Європи отримання кредиту не є проблемою, то в Україні справи з цим йдуть не так райдужно. Нашим громадянам доводиться стикатися з відмовами або високими процентними ставками, що робимо отримання кредиту абсолютно невигідним. Але не варто опускати руки, вихід все-таки є — це кредит під заставу нерухомості. Саме він дозволяє зробити умови кредитування більш вигідними.

Більшість банків розглядають в якості заставного майна виключно житлову нерухомість (будинки, квартири). А от надавати кредит під заставу нежитлового приміщення вони, як правило, не хочуть. Розуміючи з якою проблемою стикаються клієнти звичайних банків, небанківська фінансова організація «ІнвестСтрандарт» вирішила увійти в стан звичайного позичальника. Саме з цією метою на сторінці https://investstandart.com/ru/non-residential-credit/ відкрито лінію кредитування під заставу нежитлового приміщення.

Хто може отримати?

 1. Фізичні особи, в тому числі і ті, хто отримує дохід неофіційно.
 2. Приватні підприємці.
 3. Юридичні особи (компанії, організації, тощо).
 4. Іноземним громадянам та особам без громадянства, у разі їх законного перебування на території України.

Які документи необхідні?

 • Паспорт та ідентифікаційний код;
 • Якщо ви перебуваєте в шлюбі буде потрібно свідоцтво про шлюб, а також паспорт та ідентифікаційний код чоловіка/дружини.
 • Документи, що підтверджують право власності (договір купівлі-продажу, дарча, акт приватизації тощо).
 • Виписку, отриману в реєстрі речових прав власності на нерухомі об'єкти.

Брати кредит під заставу нежитлового приміщення — вигідно!

На відміну від класичних банківських організацій компанія ІнвестСтрандарт лояльна до своїх клієнтів і здатна запропонувати більш вигідні умови. Співпрацюючи з нами ви на собі відчуєте наступні переваги.

 • Оперативність

  Ви зможете отримати позику прямо в день звернення. Вам не доведеться днями чекати поки вашу заявку розглянуть і затвердять, а потім ще стільки ж чекати надходження грошових коштів.

 • Лояльність

  Для деяких отримання кредиту в банку стає справжнім квестом, а все із-за поганої кредитної історії в минулому. Ми надаємо кредит під заставу нежитлового приміщення в Києві навіть клієнтам з низьким рейтингом і поганою історією.

  Чесність

  Ми не переслідуємо мети обманом виманити гроші у наших клієнтів. Ми не використовуємо «прихованих пасток» у договорах, або інших способів змусити наших клієнтів платити більше обумовленої суми. А все тому що ми знаємо ціну довірі.

 • Вигідність

  Звертаючись до нас, ви зможете отримати найвигідніші умови:

  • Низька процентна ставка (порядку 1-2% в місяць);
  • Сума кредиту може становити до 70% від оціночної вартості нерухомості.

Якщо Вам терміново потрібні гроші під заставу нерухомості, або з'явилися які-небудь питання, залишити онлайн-заявку на нашому сайті, і незабаром наші фахівці зв'яжуться з Вами!

Рассказать о статье