Найкращі зенітні ліхтарі та люки димовидалення в Україні

Июнь 21, 2022

Зенітні ліхтарі – спеціальні конструкції, які включають каркас жорсткого типу та світлопрозоре заповнення. Такий виріб необхідний для надходження природного світла до приміщення, його вентиляції. Конструкції монтуються на даху, а саме у покрівлі, після чого займають не більше 15% усієї площі покрівельних матеріалів.

Було доведено, що світлова пропускна здатність на 50% краща, ніж від вікон вертикального типу. За рахунок цього зенітні ліхтарі дають більше освітлення, і воно виявляється кращим. Для отримання необхідного результату потрібно лише кілька конструкцій у покрівлі. Компанія Медіс-Т готова запропонувати подібні споруди з їх подальшим обслуговуванням та виконанням монтажних робіт. Ми маємо власне виробництво та можливість виготовлення за проектом клієнта, виходячи з архітектурних особливостей.

У конструкцію зенітного ліхтаря входить опорна частина, яка здебільшого виготовляється з профілю. Матеріал для виготовлення використовується алюміній, але може бути сталева опора. У прозору частину входять склопакети, також полімерні матеріали, полікарбонат і т.д. Вся сировина підбирається персонально для кожного клієнта, виходячи з його бажань, потреб та інших вимог з огляду на покрівельні матеріали, конструктивні особливості даху та кліматичні умови.

Основні плюси зенітних ліхтарів:

  1. Гарна світлопропускна спроможність скління.
  2. Зорове розширення простору всередині.
  3. Забезпечення додаткової вентиляції.
  4. Практичність та гарний зовнішній вигляд.
  5. Поліпшення пожежної безпеки.

Крім описаних переваг є й ряд інших переваг. До них можна віднести покращення освітлення усередині приміщень на 50%, якщо порівняти з класичними вертикальними вікнами. Також можна встановити на зенітні ліхтарі автоматику, яка при появі диму, пожежі самостійно відкривати стулки. За рахунок такої функції зенітні ліхтарі часто називають люк димовидалення. При замовленні конструкції в Медіс-Т клієнт може підібрати вікно прозорого, матового або тонованого типу.

Отримати детальну консультацію, зробити замовлення або поставити уточнюючі питання можна за допомогою електронної пошти [email protected] або в телефонному режимі за номером 068-588-04-05. Ми надаємо повний цикл виробництва, а потужності підприємства дозволяють здійснювати проекти будь-яких складнощів.

Звертайтесь до нас вже сьогодні! Якість, гарантія та оперативність!

Рассказать о статье

Расскажите о нас