Скандинавські меблі древич

Октябрь 27, 2021

Скандинавія - регіон на півночі Європи, який історично та мовно об’єднує Данію, Швецію, Норвегію та північ Німеччини. І саме з цього суворого північного краю походить такий любимий та популярний скандинавський дизайн інтер’єру. Скандинавський або нордичний інтер’єр такий давній як історія цих країн, однак друге дихання та сучасна популярність прийшла до стилю в 1950-1990 роках разом з популярністю шведських виробників меблів, визнаних у всьому світі.

Так які вони скандинавські меблі давайте проаналізуємо разом з експертом з дерева ТМ Древич ?

Це меблі тільки з натуральних матеріалів, простих лаконічних форм без штучності. Древич радить відмовитися від складної фурнітури і громіздких предметів меблів. Потрібна обтічна «спрощена» форма вбудованих меблів.

Пріоритетні кольори в скандинавському стилі- білий і світлі відтінки - слонова кістка, бежевий, світло-коричневий, молочний, вершковий, натуральний колір дерева.Саме для поціновувачів меблів в Скандинавському стилі було розроблено колекцію столів з масиву деревини Drevych.

Дерев’яні скандинавські столи мають геометричні строгі форми.Опори столів виготовлені з металу в білому кольорі прямих чітких форм.Тоді як стільниці виготовлені з відбірного масиву дерев дуба віком від 50 років. Покриті екологічно чистим масло-воском , для того щоб  захистити деревину від царапин та шкідників. Крайки дерев’яних стільниць виготовляються індивідуально з справжньою корою дерев, або з іншими фігурними закінченнями.

 Природа в оселі- основна та визначальна філософія інтер’єру в скандинавському стилі. Деревина, світло та комфорт - 3 кити скандинавського дизайну. Древич ця філософія близька та рідна, тому ми постійно розшукуємо зрубані давні вікові дерева віком від 50 років для того, щоб не дати перетворити їх на дрова, а увіковічнити цих велетнів в авторських виробах з дерева, які отримають своє друге життя в Ваших оселях ще мінімум на 25 років.

Скандинавський стиль потребує світлих кольорів та відтінків, а все через брак сонячного природного світла в північних країнах. Чудово підходить для інтер’єру як приватного будинку, так і затишної квартири в центрі шумного та людного міста. Скандинавський дизайн інтер’єру  вимагає меблів в відповідному стилі.

Drevych-творцям майбутнього, тож творитимемо його разом!

І хто зна можливо незабаром буде створено українська лінійка меблів від Древич...

Рассказать о статье