​Електрична тепла підлога - факти

Октябрь 27, 2022

Тепла підлога електрична може бути єдиним джерелом тепла, але частіше використовується як доповнення до системи опалення і використовується для підігріву підлоги в окремих місцях. На жаль, досі існує багато упереджень, які відлякують інвесторів від його встановлення.

Сучасні опалювальні прилади виробляють тепло з низькими параметрами, тому поверхневий обігрів найкраще працює в установках, що працюють від них. У тому числі і найпопулярніший його різновид – тепла підлога, яку можна придбати за посиланням https://energywest.com.ua/tepla-pidloha-elektrychna/nahrivalni-kabeli прямо зараз.

Як працює електрична тепла підлога

Електрична тепла підлога – другий спосіб поверхневого обігріву. Можливо, це єдине джерело тепла, але часто використовується як комфортне доповнення до іншої системи опалення з настінними обігрівачами - для обігріву підлоги в обраних місцях. Якщо тепла підлога має бути єдиним джерелом тепла в кімнаті, добре зробити його таким чином, щоб нагрівальні елементи нагрівали вилив, який є накопичувачем, який стабілізує температуру. У житлових приміщеннях зі стандартною висотою 2,5-2,8 м тоді рекомендована одинична потужність 80-100 Вт / м2, а у ванній, у зв'язку з необхідністю підтримки більш високої температури - 100-120 Вт / м2. Також є можливість зробити т. зв накопичувальне опалення, яке під час нижчої ціни на енергію (в двозонному тарифі) нагріває підлогу настільки, що не потребує повторного підігріву в час, що залишився. Тоді накопичувальна маса повинна бути більше, тому товщину стяжки слід збільшити до 10-14 см, а для досить швидкого її прогріву потрібна потужність 160-200 Вт / м2. Нагрівальні елементи також можна розташувати на шарі підкладки безпосередньо під підлогою, завдяки чому вони швидко нагрівають її. Таке рішення краще там, де потрібно отримати тільки ефект теплої підлоги, а за підтримання досить високої температури в приміщенні відповідають обігрівачі. Тоді потужність електричної теплої підлоги може становити 60-80 Вт / м2. Але якщо він буде працювати періодично, наприклад, тільки при відвідуванні ванної кімнати, краще використовувати елементи більшої потужності - 160-200 Вт / м2, що забезпечує менший час нагріву. Тільки в разі дерев’яної або ламінованої підлоги потужність електричної теплої підлоги не повинна перевищувати 60 Вт / м2.

Де використовувати електричні теплі підлоги

Електрична тепла підлога, представлена сайті https://energywest.com.ua/tepla-pidloha-elektrychna/termorehulyatory – це сучасний спосіб підвищити комфорт користування кімнатами всіма членами родини. Найчастіше використовується у ванних кімнатах, кухнях і холах, тобто на всіх поверхнях, покритих природно холодною підлогою, яка при відсутності підігріву швидко втрачає температуру босих ніг. У дитячих кімнатах, заради найменших, також рекомендується обігрівати дерев’яні та килимові підлоги.

Рассказать о статье