​Реєстратор NVR – чим він відрізняється?

Ноябрь 1, 2021

Приймаючи рішення про домашнє чи корпоративне відеоспостереження, варто подумати про хороший диктофон. Наявність камер підвищує безпеку та ефективно відлякує злодіїв, але лише запис інциденту на жорсткому диску дає конкретні докази, які можуть бути використані поліцією під час розслідування. Для ефективного захисту записів придбайте мережевий відеореєстратор. Чим вона відрізняється і на що звертати увагу при виборі?

Реєстратор NVR є серцем усієї системи моніторингу, тому варто приділити час його правильному вибору. Від цього буде залежати якість і швидкість знятого зображення, що дуже важливо у разі ідентифікації людей на запис під час крадіжки зі зломом або крадіжки.

Реєстратор NVR – що це?

NVR (мережевий відеореєстратор) використовується для моніторингу IP. Він дозволяє захоплювати та записувати на носії даних зображення та звук із підключених до нього камер у цифровій техніці. Це наступний крок у розвитку та наступнику цифрових реєстраторів DVR. Мережеві відеореєстратори можуть працювати в бездротовому мережному середовищі, що означає, що їм не потрібні кабелі передачі даних. Зображення надсилається через IP-камери та зберігається на вибраному замовником носії: картці пам'яті, DVD або жорстких дисках. Залежно від моделі, реєстратори NVR дозволяють встановлювати жорсткі диски загальною ємністю до декількох терабайт. Завдяки цьому ви можете зберігати записи протягом багатьох тижнів, а при необхідності шукати конкретну подію після закінчення часу запису (з точністю до секунди) і копіювати необхідний фрагмент на зовнішній носій через порт USB або eSATA.

Реєстратор NVR – чим він відрізняється?

На ринку представлено безліч моделей реєстраторів NVR у широкому ціновому діапазоні. Не можна сказати, що найдорожча модель повністю задовольнить наші потреби, адже ми можемо переплатити і не використовувати повною мірою запропоновані можливості. На що варто звернути увагу при покупці?

Попередній перегляд на мобільних пристроях

У світі мобільного управління та віддаленої видачі команд ми звикли до зручності та управління пристроями у будь-який час та з будь-якого місця. Сучасні реєстратори NVR дозволяють переглядати камери реального часу на комп'ютері, смартфоні або планшеті. Все, що вам потрібно, - це правильно налаштоване мережеве з'єднання та спеціальний додаток, щоб бути в курсі того, що відбувається у вас вдома або на роботі за вашої відсутності.

Додаткові функції

Більш дорогі мережеві відеореєстратори будуть пропонувати більш сучасні функції. Серед них будуть, наприклад, варіанти вмикання тривоги після перетину зазначеної лінії або входу в означену зону, що корисно у разі спостереження за проїздами у приватних будинках. Крім того, ви можете встановити тривогу, яка спрацьовуватиме в момент раптової зміни сцени, коли камера повертається і більше не бачить призначену їй область. При виборі мережного відеореєстратора варто звернути увагу на функцію виявлення руху та розпізнавання осіб, які виявляться неоціненними при виявленні злочинців на місці крадіжки зі зломом. Безліч додаткових функцій робить реєстратори NVR такою великою гарантією безпеки.

Кількість камер

На ринку представлені 4, 8, 16, 24 та 32-канальні рекордери. Чим більше каналів, тим дорожче обладнання. Перед покупкою варто скласти план з точками, де будуть встановлені камери, та уважно їх перерахувати. Для приватних будинків та малих підприємств оптимальним вибором може бути 16-канальний або 8-канальний реєстратор. Невикористовувані порти стануть у нагоді в майбутньому при розширенні системи технічного зору, що дозволить заощадити на заміні відеореєстратора на новий.

Рассказать о статье

Расскажите о нас