Як вибрати кухонні меблі

Июль 4, 2022

Для тих хто любить більше проводити час на кухні, ми говоримо про правило трикутника діяльності: на практиці це означає, що ваш холодильник, духовка та мийка мають бути розташовані так, щоб максимально скоротити ваші рухи. Ідеальне розташування – паралельні лінії: з одного боку – гарячий простір (духовка/плита), а з іншого – холодний простір (холодильник/раковина). Ви можете подитися каталог кухонних меблів, щоб зрозуміти яка модель наразі в тренді і зробити свою кухню сучасною.

Не ви повинні підлаштовуватися під кухню, а кухня підлаштовуватися під вас!

Якщо ви не баскетболіст, то краще вибирати невисокі елементи, якщо ви високого зросту, віддайте перевагу навісним або нижнім шафам (особливо для раковини та робочого місця). Якщо ви не можете нахилитися, як раніше, щоб дістатися до нижніх полиць, не забудьте вибрати відповідні аксесуари, які полегшать життя (меблі, що повертаються в кутах, знімні нижні відсіки, щоб дістати те, що там зберігається, не встаючи на карачки і т.д. д.).

Робоче місце завжди незахаращене

Залежно від форми та розміру вашої кухні, ви повинні розставити меблі так, щоб завжди залишався великий та функціональний робочий простір для приготування їжі та підтримки ваших страв. Порада шеф-кухаря: вибирайте стільницю глибше за основні меблі, щоб створити простір, необхідний для проходження електричних труб і кабелів.

Просте обслуговування

Кожному кухареві, від найдосвідченішого до новачка, доведеться боротися з бризками олії для смаження та соусами, які бруднять бідні кухонні меблі! Тому краще вибирати легкі в догляді і міцні матеріали - клацання губкою, і все знову як нове!

Як облаштувати кухню та розставити меблі

Розміщення меблів змінюється в залежності від конфігурації кухні.

Спочатку ви повинні:

перевірити розташування водопровідних, газових, електричних та зливальних труб, встановити розташування приладів (зокрема, витяжки, крім моделей з рециркуляцією);

виміряти простір, що використовується для розміщення меблів;

визначити форму вашої кухні.

Після того, як ви очистите всі ці дані, ви можете розпочати проектування установки меблів.

Важлива деталь: зазвичай шафи призначені для продуктів, а елементи на першому поміщається посуд та приладдя для приготування їжі (каструлі, сковорідки, дрібна побутова техніка і т. д.).

Конфігурація

Довга та вузька кухня

Навісні шафи та нижні шафи на одній стіні.

Кухня середніх розмірів

Ви віддаєте перевагу Г-подібного розташування, тобто. кут на двох стінах.

Велика кухня

Ви можете вибрати центральний острів, який зазвичай включає місце для приготування їжі.

П-подібна кухня

Ви можете розмістити елементи на трьох стінах або двох стінах і півострові. Це ідеальне розташування, якщо у вас є закрита кухня або з відкритим входом у вітальню (відкрита кухня).

Меблі: кожному свій стиль (і свій бюджет!).

Конструкція нижніх шаф стандартна (фанера товщиною 18 мм), але завжди можна потішити себе вибором фасадів, поверхонь, бічних панелей та стільниці.

На сайті ви можете знайти широкий асортимент матеріалів, щоб надати своїй кухні бажаного стилю.

Чудовий матеріал кухонь 70-х знову у моді! Так як ламінат міцний і легко миється.

На жаль, це матеріал, який мало використовується виробниками, ми повинні взяти небагато, щоб отримати його!

Більшість людей позбавляються таких меблів, тому що вона має занадто ретро-стиль, і тому ви можете знайти її за дуже доступними цінами! Крім того, перероблені меблі для мурах також корисніші для здоров'я, тому що через кілька років перероблені дерев'яні панелі більше не виділяють забруднюючі речовини. З мурашки ми можемо оцінити надійність та ретро-стиль (навіть якщо важко знайти меблі у хорошому стані); з недоліків пам'ятаємо схильність до подряпин і поломок з часом.

Рассказать о статье