Чи варто купувати Renault Koleos?

Январь 12, 2022
Монтаж электропроводки в доме

Renault Koleos SUV в основному такий самий, як Nissan X-Trail. Однак, на відміну від Nissan, який може бути семимісним, Renault випускається лише як п'ятимісний, що робить його альтернативою Skoda Kodiaq, Ford Kuga та Honda CR-V.

Не дивно, що Koleos дуже схожий на інший позашляховик Renault, менший Kadjar, спереду, але з великою кількістю розумнішого оздоблення, щоб відобразити його більш високе становище у модельному ряді компанії. Це відчуття продовжується всередині, де стандартний люк на даху робить салон приємним та просторим.

Koleos отримує інформаційно-розважальну систему Renault R-LINK 2 або в 7-дюймовому альбомному варіанті, або з 8,7-дюймовим портретним дисплеєм. Останній входить до стандартної комплектації моделей вищого класу, він гарний і простий у використанні.

Місткість та дизайн салону

Якість салону неоднозначна. Хоча на поручнях центральної консолі є прошита шкіра, а також блискучі хромовані елементи оздоблення, пластик виглядає і відчувається дешевше, ніж у Skoda Kodiaq.

Що не підлягає критиці, то це те, скільки місця всередині Koleos. Оскільки Renault не потрібно було звільняти місце для третього ряду сидінь, усі п'ять пасажирів одержують масу простору для голови та ніг. Широкі задні сидіння означають, що навіть з трьома пасажирами всі повинні бути задоволені.

Всі сидіння зручні, а завдяки широкому діапазону регулювань сидіння водія та рульового колеса майже кожен може зайняти зручне положення за кермом.

Можливо, головна причина вибору Renault Koleos замість Kadjar – це розмір багажника. Навіть коли всі п'ять сидінь піднято вгору, об'єм багажника становить 600 літрів, що більш ніж достатньо для більшості сімей. Відкиньте задні сидіння і у вас буде майже 2000 літрів. Це дуже вражаюче.

Двигун

Є тільки два двигуни на вибір - обидва дизельні - і потужніша 2,0-літрова модель потужністю 177 л. Як альтернатива, щоб трохи полегшити життя на дорозі, той же двигун може бути оснащений автоматичною коробкою передач CVT, яка плавно перемикається і не викликає дражливого гулу, характерного для інших коробок передач цього типу.

Загалом, однак, якщо ви не бажаєте повного приводу або автоматичної коробки передач, 1,6-літровий дизель потужністю 130 л.

Для більшості людей це буде найкращий вибір, тим більше, що це більш дешевий варіант у діапазоні, який виглядає досить дорого. З іншого боку, є певне виправдання високою ціною, оскільки у стандартній комплектації автомобіль постачається з великою кількістю обладнання. Це включає скляний дах на всю довжину, супутникову навігацію, частково шкіряні сидіння, навколишнє освітлення і підсклянники, які можуть нагрівати або охолоджувати напої. Нарешті, що не менш важливо, автомобіль також отримав повні п'ять зірок у тестах безпеки Euro NCAP, і це саме те, що будь-хто хотів би бачити в сімейному автомобілі.

Загалом, автомобілі Renault – гарний варіант. Koleos варто розглянути, якщо ви хочете надзвичайно зручний позашляховик з великим багажником, але не потребуєте семи сидінь. Його позашляхові здібності та щедре стандартне обладнання є додатковими перевагами.

Рассказать о статье