Особливості вибору та принцип роботи теплових насосів

Июль 1, 2022

Будь-який домашній басейн має бути не лише прикрасою дому або двору. Він обов’язково повинен бути приємним, зручним та комфортним для свого власника ат всієї його родини. Одним з найважливіших показників комфорту домашнього басейну є рівень тепла води в ньому. Для підігріву води в домашніх басейнах використовують спеціальне сучасне обладнання – теплові насоси.

Тепловий насос являє собою одну з найважливіших складових обладнання стаціонарних басейнів. Основне завдання будь-якого теплового насоса – підігрівати воду в басейні до необхідного рівня та утримувати її тепло на цьому рівні. Дуже важливою характеристикою роботи теплових насів є те, що звичайно їх енергоефективність перевищує продуктивність більше ніж у п’ять разів. Тож перед придбання теплового насосу для свого домашнього басейну треба обов’язково звертати увагу на такі його технічні характеристики, як:

  • Потужність та функціональність. Саме ці показними є найбільш важливими у виборі моделі теплового насоса для басейну;
  • Відповідність потужності теплового насосу об’єму чаші вашого домашнього басейну. Цей показник дуже важливий, бо насос із замалою потужністю не зможе якісно нагріти воду в басейні, а із завеликою – буде витрачати власну енергію і ваші кошти марно;
  • Рівень шуму. Деякі моделі теплових насосів можуть створювати занадто багато шуму під час роботи, що може бути досить некомфортним для оточуючих;
  • Рівень стійкості до природних змін та перепадів погоди;
  • Автоматичне виключення при перенагрівання. Ця функція допоможе зберегти насос від перегріву та подовжити терміни його роботи.

Тепловий насос для басейну

Особливості роботи та монтажу теплового насосу

Основне завдання теплового насосу – підігрів води в басейні до приємного та комфортного рівня. Відбувається такий нагрів певними етапами. Спершу вода в басейні очищується за допомогою різних фільтрувальних систем і вже очищена потрапляє до теплового нагрівача. Тепловий насос нагріває воду завдяки теплу акумульованому з повітря при мінімальних витратах електроенергії. Всі сучасні теплові насоси дуже економічні та використовують у своїй роботі мінімум електроенергії при активній роботі. Деякі моделі сучасних теплових насосів мають функцію самодіагностики, яка допомагає швидко виявити можливі несправності без допомоги професіоналів.

Встановлення теплового насосу має відбуватися у місці з гарною вентиляцією та доступом до його обслуговування, якщо виникне така потреба. Сучасні теплові насоси мають високий рівень захисту від негативного впливу довкілля – високої вологості, різких змін погоди та прямого попадання ультрафіолетових променів.

Інтернет магазин full-pool.com.ua пропонує своїм покупцям широкий асортимент теплових насів виробництва відомих торгівельних марок. З нашими тепловими насосами вода в вашому басейні завжди буде теплою, а відпочивати біля басейну буде приємно і комфортно.

Рассказать о статье