​На чому можна заробити в сільській місцевості та малих містах?

Январь 9, 2023

Зростання добробуту сільських жителів тісно пов'язане з появою та розвитком несільськогосподарських видів економічної діяльності із зони агробізнесу.

Для того, щоб поповнити ряди сільських підприємців, необхідно знайти власний спосіб заробітку. При виборі бізнес-ідеї у сільській місцевості важливо проаналізувати попит на ваші послуги, продукцію та прорахувати стартові витрати на запуск підприємства, таком за посиланням https://ifarming.com.ua/ Ви можете ознайомитися із сучасними трендами в агробізнесі.

Сфери агробізнесу в сільській місцевості можна згрупувати в групи:

  • комерційні: торгівля, купівля-продаж продукції, брокерські послуги, організація торгових бірж, транспортні послуги, закупівля сільськогосподарської продукції, послуги з постачання бізнесу тощо,
  • фінансова: банківська діяльність, страхова діяльність, аудиторські послуги, лізинг, консалтингові послуги, агротехнічне консультування тощо,
  • виробництво: безпосереднє виробництво (наприклад, столярні послуги), науково-технічна творчість, бізнес-інновації, надання послуг, сервісне обслуговування, монтаж обладнання тощо.

Концепцій прибуткового бізнесу на селі, пов'язаного з агробізнесом, безліч. Безперечно, ваша бізнес-ідея повинна враховувати потреби ринку та місцезнаходження бізнесу.

Місце розташування особливо важливе, якщо ви маєте намір створити агротуристичний центр. Як правило, туристичну привабливість визначають ліси, озера та сільськогосподарський ландшафт. 

Ще однією сферою діяльності у сільській місцевості є сфера послуг. Бізнес-ідея в сільській місцевості для сервісного бізнесу, безумовно, буде фінансово вигідною. Наприклад, якщо ви володієте або плануєте придбати сільськогосподарську техніку, ви можете запропонувати фермерам послуги: оранку, косовицю, збирання врожаю або транспортні послуги. Це і є той сільський бізнес, про який пишуть газети - "косить не своє і заробляє гроші".

У сільському бізнесі торгівля також є прибутковою. Ви можете продавати фермерам: сільськогосподарську техніку та обладнання, будівельну техніку та матеріали, корми, добрива або постачати баночки з медом з етикетками ручної роботи. Перевірена бізнес-ідея - це, безумовно, франшиза в сільській місцевості, наприклад, магазин із засобами захисту рослин. Так само і проект - сільський магазин, який є цікавою та вигідною пропозицією для власного бізнесу, особливо для молоді. Ідея цього підприємства проста: ви купуєте продукцію у регіональних постачальників: вироби народних промислів, органічні сири тощо і продаєте їх через інтернет.

Також можна надавати послуги зі створення та підтримки веб-сайтів для місцевих виробників продуктів харчування, центрів агротуризму та багатьох інших. Варто відзначити, що багато молодих людей досягли успіху в сільській місцевості, відкривши власний бізнес саме на цих територіях.

Сучасний сільський бізнес пов'язаний з агробізнесом

Шукаючи свою бізнес-ідею в сільській місцевості, абсолютно необхідно правильно визначити, що таке агробізнес. Крім того, потрібно продумати, як прив'язати до нього свій бізнес і розробити раціональний план його розвитку.

На завершення лише додам, що перспективи області пов'язані з необхідністю шукати додаткові шляхи заробітку. Сільське господарство більше не є єдиним джерелом існування в селі. Пошук власної бізнес-ідеї - це спосіб знайти своє місце в реорганізації сільського господарства, яка зараз відбувається.

Рассказать о статье