Види ремонту двигуна генератора

Январь 5, 2023

Важко уявити сьогоднішній день без постійного доступу до електрики — навіть тимчасовий збій призвів би до відключення різноманітних пристроїв та дорогих простоїв підприємств. Просте рішення, що дозволяє уникнути проблем з електрикою, купити генератор, але це ще не все. Щоб техніка не здивувала в негативний бік проблемою із запуском, її слід регулярно оглядати. Це наша спеціалізація, тому ми пропонуємо Вам комплексний ремонт двигуна генератора та сервісне обслуговування! 

Найбільш поширені несправності електрогенераторів, що потребують ремонту

Найчастіше збої виникають з нізвідки — у найнесподіваніший момент. Як мінімізувати ризик пошкодження електрогенераторів? Технічного обслуговування в авторитетному сервісному центрі має бути достатньо. Але які найпоширеніші несправності у цих пристроях?

У багатьох випадках трапляється так, що двигун заїдає або перегрівається. Що є причиною цього? Причиною може бути зношування окремих деталей пристрою, а також недотримання регулярного поповнення робочих рідин. Тут, у свою чергу, може виникнути питання – як часто і як проводити заміну олії та охолоджуючої рідини в електрогенераторі? Найрозумніше щоразу перед запуском обладнання контролювати рівень цих рідин, і таким чином систематично їх поповнювати. Нестача першої рідини призведе до заклинювання, а другий до перегріву. А як поміняти масло в агрегаті? Достатньо відкрутити зливну пробку, розташовану внизу двигуна, та після повного видалення рідини залити нову суміш відповідної густоти.

Ще однією проблемною ситуацією є забруднення та пов'язане з цим використання відпрацьованих повітряних та паливних фільтрів. Така помилка може сприяти зниженню ККД механізму, а то й серйозній поломці – брудні фільтри прискорять знос поршнів, циліндрів та інших елементів конструкції двигуна. Однак заміна фільтра в агрегаті на новий – єдине вирішення проблеми? Не зовсім тому, що іноді все, що вам потрібно зробити, це почистити його.

Мобільний сервісний технік з ремонту електрогенераторів

Здавши агрегати в наш сервіс, ви можете розраховувати на ретельний контроль їхнього технічного стану. Це включає перевірку рівня робочих рідин, а також механічних частин. Також буде перевірено загальну ефективність та продуктивність пристрою на відповідність відповідним стандартам. Що робити, якщо виявлено несправність? Ми докладемо всіх зусиль, щоб регенерувати електрогенератори через мобільний сервіс – ремонт, заміна олії та інші необхідні заходи.

Рассказать о статье