​Що таке будівельний профіль

Июль 29, 2019

Що таке будівельний профіль

Алюмінієвий будівельний профіль - це довгомірний матеріал, виготовлений з алюмінію промислових марок і має перетин у вигляді кола, квадрата, куточка, тавра і ін. Завдяки чудовим експлуатаційним якостям він сьогодні знаходить широке застосування в будівельній галузі та інших галузях промисловості, чому в чималому ступені сприяє відносно невисока ціна. Це міцний, екологічно безпечний і довговічний матеріал, завдяки якому значно прискорюється і полегшується процес зведення будівель і споруд різного призначення. Вы можете заказать и купить высококачественный строительный профиль  от производителя по самой выгодной и доступной цене, без накруток и переплат. 

Застосування профілю в будівництві

В наші дні профіль з алюмінієвих сплавів з однаковою ефективністю використовується в будівництві великих архітектурних об'єктів і малих архітектурних форм, у виготовленні широкого спектру обладнання для промисловості, торгівлі та побутової сфери.

Найбільш часто застосовується для:

виконання гіпсокартонних робіт;

монтажу вентильованих фасадів;

облаштування покрівлі;

споруди внутрішніх перегородок і стельових конструкцій складної форми;

скління лоджій, балконів і фасадів;

виробництва меблів різного призначення.

Види загально алюмінієвого профілю

В асортименті компанії «Континент-АЛ» присутні алюмінієві профілі різної геометрії, придатні для виконання широкого спектру робіт.

П-подібний профіль - це равнополочний швелер, який використовується при зведенні невеликих будівель і великомасштабному будівництві. Виготовляється в широкому асортименті розмірів

Т-подібний профіль - використовується для виготовлення рекламних конструкцій, кріплення фасадних підвісних систем, в декоративних цілях, при виготовленні торгового і промислового устаткування, офісних і домашніх меблів.

Z-подібний профіль - найбільш часто використовується для монтажу прогонів при спорудженні скатної покрівлі. З його використанням значно скорочується металоємність ряду конструкцій і споруд.

Омега-профіль з алюмінію - володіє найбільшою універсальністю в застосуванні. Завдяки своїй конфігурації він може застосовуватися в якості сполучного елемента каркасних конструкцій, обрешітки для утеплення або зовнішньої обробки стін і покрівлі, а також служить основним елементом каркаса теплиць. У пристрої прогонів і зборів з сучасних матеріалів він успішно замінює профільну сталеву трубу.

Рассказать о статье