Як вибрати секатор

Июль 29, 2019

Як вибрати секатор для рук в саду. Садівники можуть бути дуже упередженими, коли справа доходить до найменування свого улюбленого інструмента, але мало хто заперечує абсолютну незамінність хорошою пари секаторів для рук. Ви можете обійтися хорошими ножицями або квітковими ножицями для м'яких стебел, але рано чи пізно вам доведеться туди потрапити і обрізати, обрізати або рубати тверді деревні стебла, і ви будете раді, що у вас є відповідний інструмент. Вы можете купить удобные и функциональные садовые кусторезы на https://g-shop.com.ua/kusty-i-derevya/sadovye-kustorezy/ по самой выгодной и не дорогой цене, без накруток и переплат.

Стилі ручних секаторів

Існує три основних типи секаторів для рук: байпас, ковадло і храповик. Обхід садових секаторів, мабуть, найпопулярніший. Вони роблять хороший чистий розріз, використовуючи два вигнутих леза, які обходять один одного так само, як ножиці. Одне лезо заточене по зовнішньому краю і ковзає по більш товстому неостренному лезу.

Навпаки, садові секатори ковадла мають одне пряме ріжуче лезо, яке закривається на плоскому краї або ковадлі. Секатори ковадла мають ріжуче дію, схожу на ніж на обробну дошку, і добре видаляють тверду мертву деревину. Вони мають тенденцію бути трохи більш об'ємними, ніж обхідні секатори, що ускладнює доступ близько до промежинним скорочень.

Садові секатори з храповим механізмом - це в основному секатори з ковадлом, механізм яких виконує поетапне дію. Секатори для рук з тріскачкою пропонують більше важелів для маленьких або слабких рук. Якщо ви будете робити багато обрізку, секатори з храповим механізмом можуть врятувати вашу руку і зап'ястя трохи напруги і втоми.

Що краще? У кожного стилю є свої віддані, але я б сказав, що через близькість і чистоти порізів, з цього моменту можна було б почати обхідний секатор для рук. Якщо можливо, ви повинні спробувати або хоча б потримати секатори перед покупкою. Відчуйте почуття в руці, вага і легкість захоплення. Обрізка може втомити найвитриваліші руки, але якщо ви вже починаєте відчувати труднощі з зап'ястним тунелем або артритом, вам слід вивчити ергономічні моделі. Є м'які ручки для зменшення тиску, що обертаються ручки для зменшення зносу зап'ястя, навіть моделі з горизонтальним нахилом, що дозволяють руці залишатися в зігнутому, нейтральному положенні. Садівники-лівші теж не забуті. Зазвичай є модель, розроблена спеціально для них, хоча їх зазвичай буває складніше знайти в садових центрах.

Рассказать о статье