Створення ефективного сайту

Декабрь 3, 2020

Для створення ефективного сайту необхідно використовувати багато прийомів, але один з найважливіших - грамотне юзабіліті. Це дозволяє відвідувачеві швидко відшукати необхідну інформацію та стимулює надалі бажання повернутися на ваш ресурс. Ви можете замовити сайт для прибутковості та довготривалого прибутку за самою вингідною і не дорогою ціною.

При створенні сайтів в веб-студії, виняткову увагу приділяється юзабіліті, так як від цього безпосередньо залежить ефективність комерційного ресурсу. Грамотний підхід до веб-розробки гарантує отримання бажаного результату у вигляді конверсій.

Скористайтеся цими рекомендаціями, для створення дійсно ефективного сайту

Рекомендації по юзабіліті ГОЛОВНІЙ сторінки

Яким повинен бути ефективний слайдер

Грамотне оформлення контактів

Як грамотно зробити сторінку НОВИНИ

Як зробити ефективний «футер» сайту

Як правильно створити форми для сайту

Погодьтеся, приємно знати, де ти знаходишся і куди можеш потрапити в незнайомому місці. Тому потрібно допомогти користувачам зорієнтуватися і швидко знайти потрібну інформацію. Головними інструментами навігації при створенні ефективного сайту є наступні елементи:

логотип сайту або компанії, за яким здійснюється перехід на головну сторінку

заголовок сторінки, що переглядається, повинен відображає суть тексту

назва всіх пунктів меню - точно передають зміст

хлібні крихти - допомагають наочно бачити шлях і повернутися на попередню сторінку

карта сайту - дає повну картину навігації без додаткових переходів

Основи грамотного юзабіліті на сайті

ЧІТКО І ЯСНО. Відвідувач повинен з першого погляду розуміти, як логічно вибудувана структура сайту. Кожен елемент навігації повинен нести своє смислове навантаження.

ЗРУЧНО. Структурування інформації істотно полегшує пошук. Набагато зручніше здійснювати пошук інформації в структурованому по розділах сайті, ніж у величезних текстових файалах.

Впізнаваність. Відвідувач не повинен довго шукати потрібні йому посилання. Іконки і посилання повинні бути впізнаваними і перебувати в звичних для нього місцях.

СТИЛЬ САЙТУ. Всі елементи навігації повинні бути виконані в єдиному стилі сайту, що забезпечує впізнаваність і успішність.

ДИЗАЙНЕРСЬКІ РІШЕННЯ. Індивідуальний дизайн допомагає запам'ятовування, проте навігаційні елементи повинні гармонійно вписуватися в композицію і одночасно бути ефективними, інтуїтивно зрозумілими і зручними не дратуючи користувача.

ШВИДКІСТЬ. Отримання потрібної інформації за мінімальну кількість часу - це важливий елемент юзабіліті. Це залежить від швидкості орієнтації на сайті, від того наскільки правильно вибудувана система навігації усередині сайту.

Таким чином, для поліпшення юзабіліті сайту в першу чергу необхідно проаналізувати є або помилки, які ускладнюють орієнтацію користувачів. Якщо вони є, то необхідно внести коректування в навігацію і дизайн сайту

Рассказать о статье