Теплові властивості деревини

Октябрь 27, 2019

Деревина, природно, є ізоляційним матеріалом, який створює бар'єр між теплом і холодом.

Секрет може бути знайдений у багатьох повітряних кишенях всередині пористої структури дерев'яних виробів, а це означає, що легка деревина є кращим ізолятором, оскільки теплопровідність збільшується зі збільшенням щільності. Вас приятно удивит недорогая цена доски обрезной для строительных и ремонтных работ.

Конструкція конструкції з акцентом на енергоефективність за рахунок легкого бруса може в значній мірі сприяти максимальному комфорту і мінімізації використання поновлюваних джерел енергії. Крім того, в дерев'яних каркасних будівлях можна розміщувати додаткові ізоляційні матеріали в просторах між каркасними елементами без збільшення товщини стін, стелі, даху або статі. Природні теплові властивості деревини також максимізують ефективність теплоізоляційних матеріалів, оскільки деревина не стане холодною і не буде розсіювати тепло, тому потрібно менше енергії для підтримки тепла в усьому будинку. Переваги дерева як будівельного матеріалу. Очевидно, що дерево є як загальним, так і історичним вибором в якості будівельного матеріалу. Проте, в останні кілька десятиліть був зроблений перехід від дерева на користь інженерних виробів або металів, таких як алюміній.

Незважаючи на те, що прагнення не покладатися на світові ліси для задоволення потреб будов є благими намірами, переваги деревини як будівельного матеріалу все ж переважують інші продукти на ринку з точки зору впливу на навколишнє середовище і її ефективності. Міцність на розтягнення. Будучи відносно легким будівельним матеріалом, деревина перевершує навіть сталь, коли мова йде про розривної довжині (або довжині самонесущей конструкції). Простіше кажучи, він може краще витримувати власну вагу, що дозволяє збільшити простір і зменшити кількість необхідних опор в деяких конструкціях будівель.

Електрична і теплова стійкість. Деревина володіє природною стійкістю до електричної провідності при сушінні до стандартних рівнів вмісту вологи (MC), зазвичай від 7% до 12% для більшості порід деревини. (Ця провідність фактично є основою для одного типу системи вимірювання вологості.) На її міцність і розміри також не робить істотного впливу тепло, що забезпечує стабільність готового будинку і навіть впливає на безпеку в певних пожежних ситуаціях.

Рассказать о статье