Як обрати гідроізоляцію під керамічну плитку

Декабрь 13, 2022

Керамічна плитка є гарним матеріалом для обробки. Різноманіття фактур, великий спектр відтінків і чудові експлуатаційні характеристики – все це робить її незамінною при оздобленні приміщення. В особливості кахлі підходять там, де вологість буває підвищеною: кухні, ванни, санвузли тощо. Але, не зважаючи на всі свої переваги, матеріал має невеличкий недолік: шви, які обробили затіркою, іноді пропускають вологу. Це провокує руйнування поверхні. Тому якісна гідроізоляція під плитку є обов’язковою.

Як обрати гідроізоляцію під плитку

Основним критерієм для вибору є характеристики самого приміщення. Варто враховувати такі моменти:

  • Спосіб роботи не повинен бути надміру складним, якщо гідроізоляція приміщення буде виконана власноруч.
  • Для захисту від вологи санвузол не потребує бути настільки сильно гідроізольованим, як, наприклад, фундамент.
  • Ціна матеріалів також є важливою – вони бувають вельми дорогими.

Найкращим вибором є однокомпонентні полімерні покриття через те, що саме вони забезпечать надійнішу та якіснішу гідроізоляцію під плитку, ніж інші види гідроізоляції. Покриття достатньо легко нанести на потрібну основу. А от їхнім недоліком вважається ненабагато вища ціна, ніж в інших матеріалів. Проте, якщо порахувати витрати на складніший монтаж, обслуговування, достатньо малий час служби та заміну покриття, то очевидно, що вища ціна полімерної мастики повністю виправдовується надійністю та якістю. На сайті Alchimica можна купити однокомпонентну полімерну гідроізоляцію, котра не втрачає свої властивості упродовж 25 років і відмінно захищає підлогу від попадання вологи.

Чому варто обрати гідроізоляцію від Alchimica

Переваги даного покриття:

  • створюється безшовне покриття у вигляді гумової мембрани;
  • гідроізоляція під плитку від Alchimica зберігає гнучкість при температурі від –40°C до +80°C та витримує її перепади;
  • рідка гума від Alchimica чудово зчіплюється зі стяжками з цементу, поверхнями з кераміки та цегли;
  • є стійким до механічного навантаження та хімічних речовин.

Якщо ви вирішили замовити гідроізоляцію від Alchimica, слід зауважити, що це забезпечить відмінний захист будівельного матеріалу від вологи та врятує від ризику затопити сусідів. Можна бути певним у її якості. Вам не доведеться зайвий раз витрачати кошти на ремонт, оскільки покриття від цього виробника надійно служитимуть довгий час.

Рассказать о статье

Расскажите о нас