Алюмінієві риштування: плюси та мінуси застосування

Апрель 27, 2022
розеток на кухне

Алюмінієва риштовка - це будівельне обладнання з легкою вагою для робіт на висоті. Ці риштування складаються з базового блоку, секції для нарощування висоти, настил з люком та стабілізаторів. Риштовка забезпечена колесами для її пересування та опорами кутовими для збільшення стійкості.

Перша перевага алюмінієвих риштувань – це очевидна вигода, про яку знає майже кожен професіонал у галузі будівництва. Навіть середній підрядник знайомий з усіма тонкощами використання цього конкретного металу. В принципі алюміній легкий. Трубчасті секції не зламають спину втомленому робітнику, тому механізм збирається швидко. Докладніше

Чудове співвідношення міцності та ваги

Елементи алюмінієвих лісів не тільки легші за середні, але вони також міцніші та жорсткіші, ніж будь-хто міг припустити. Деталі легко носити з собою, легко транспортувати та легко збирати. Вони зберуться разом, так що висока вежа збудеться миттєво. До того, після зведення вежа буде стійкою та здатна витримувати великі навантаження.

Алюмінієва риштовка природно стійкі до корозії

Є кілька металевих каркасів, призначених для роботи на відкритому повітрі. Навіть першокласна надбудова з нержавіючої сталі виявляється покритою бетоном або сталлю та склом. Не така ситуація з алюмінієвими лісами, які схильні до капризів погоди. Дощ та солона атмосфера впливають на відкриті сплави, але алюмінієві ліси не страждають, тому що вони вкриті природною плівкою оксиду алюмінію. Огляньте підставку на предмет подряпин, які можуть пошкодити оксидну плівку.

Функція переносимості, згадана на початку цієї статті, завжди привертатиме увагу плюсів, перерахованих вище. Тим часом щодо мінусів алюмінію, слід пам'ятати кілька моментів. По-перше, більш важкі метали мають більш високу вантажопідйомність. Це важлива особливість, але деякі алюмінієві серії мають майже таку ж жорсткість, як і сплави з важкими залозами. Потім пам'ятайте, що питання несучої здатності пов'язані з проблемами висоти сцени. У міру того, як ліси набирають висоту, його власна вага починає впливати на його стійкість. Маючи це на увазі, алюмінієві ліси найкраще підходять для використання у проектах, пов'язаних із меншою висотою.

Найменші транспортні витрати

Вага матеріалу є основним чинником, що впливає вартість транспортування. Вам не доведеться турбуватися про те, щоб витратити значну суму на доставку будівельних риштувань на вашу ділянку і назад.

По-перше, для навантаження та розвантаження алюмінієвих частин лісів у транспортні засоби не потрібно жодного додаткового обладнання. Так само для цього не потрібно ніякої додаткової або спеціалізованої робочої сили.

Компанія Техпром не припиняє роботу під час війни, щоб якнайшвидше відновити руйнування в Україні. Доставка здійснюється у всі куточки України.

Рассказать о статье