Плюси використання тривожних кнопок

Ноябрь 21, 2022

Одним із найбільш простих способів захисту вважається тривожна кнопка. Вона є популярною не тільки серед власників офісів чи магазинів, але й серед простих людей. Саме завдяки їй можна негайно сповістити про надзвичайну ситуацію. Якщо ви хочете встановити тривожну кнопку, охоронна компанія https://peresvit.kiev.ua/uk підбере надійний спосіб захисту та допоможе вам бути впевненими у своїй безпеці.

63791d7c67352.jpg

Що таке тривожна кнопка?

Наразі саме такий тип захисту встановлюють в більшості магазинів, банків, складів чи приватних будинків. Вона потрібна також в офісах або квартирах. Тривожна сигналізація може бути стаціонарною та бездротовою, в якій є радіобрелок. Останній варіант біль сучасний та дозволяє сповіщати про тривогу з будь-якого місця.

Підбирають тривожну кнопку в залежності від свої цілей та побажань.

Даний варіант охорони встановлюють лише спеціалісти. Так, якщо вам потрібна охорона будинків в Києві https://peresvit.kiev.ua/uk/oxorona-budinku, ви можете звернутися до надійного агентства, яке встановить системи захисту та подбає про безпеку вашого життя і майна.

В залежності від типу тривожна кнопка може бути встановлена під столом в офісній будівлі чи в тому місці, до якого вам буде зручно дістатися. Зв’язок постійно підтримується з пультом охорони агентства, тому при нападі чи інших протиправних діях охоронники швидко зреагують на ситуацію. Так, вам потрібно лише натиснути на кнопку, після чого на місце виїдуть співробітники охоронного агентства. Вони завжди перебувають в готовності.

Переваги тривожної кнопки

Якщо її порівнювати з іншими видами сигналізації, вона має ряд суттєвих переваг. Серед них можна визначити наступне:

  • кнопка непомітна для інших, а монтувати її можна в будь-якому доступному для вас місці;
  • інформування охоронного агентства відбувається миттєво;
  • цілодобове стеження та постійний зв’язок;
  • швидкий виїзд мобільної групи.

Тривожну кнопку можна встановлювати не тільки в офісах чи будинках. Часто її використовують і для дітей. Це дозволяє їм постійно почуватися в безпеці. В такому випадку використовують моделі в вигляді брелка, які можна носити з собою. Вони працюють через бездротовий інтернет та мають GPS-трекер.

Під час натискання на кнопку на пульт прийде сигнал з місцезнаходженням вашої дитини. Після цього до неї виїде група швидкого реагування.

Сьогодні саме завдяки тривожній кнопці можна почуватися в безпеці та бути впевненим в якісній охороні свого майна.

Рассказать о статье