​Що таке рулонні штори?

Январь 14, 2023

Сьогодні ви можете вибрати з широкого асортименту віконних прикрас, які забезпечують приватність і водночас дають тінь у спекотні сонячні дні. Під час вибору слід враховувати розмір вікна, кількість денного світла в кімнаті, стиль приміщення і, звісно, особисті вподобання. Однак, перш ніж вирішити, яке рішення обрати, варто ретельно вивчити всі можливі варіанти і вибрати той, який дійсно є найкращим. Якщо ви шукаєте відповідні штори, портьєри або рулонні штори для спальні, вітальні, кухні, ванної або передпокою, рулонні штори - гідне рішення. Що таке рулонні штори і як вони працюють? Які типи рулонних штор існують в даний час? Ми хотіли б поділитися з вами важливою інформацією про те, що таке рулонна штора!

Що таке рулонні штори?

Однією з найпопулярніших віконних прикрас сьогодні є так звані рулонні штори. Але що таке рулонні штори? Чим вони відрізняються від інших штор? Можливо, саме тому про рулонні штори говорять як про проміжний варіант між класичними рулонними шторами та фіранками. Механізм роботи дуже схожий на рулонні штори, але естетику можна порівняти з декоративними шторами. Зокрема, під час зняття кришки шляхом повороту її трохи вгору на її поверхні утворюється декоративний валанс. Крім того, вони можуть бути виготовлені зі світлозахисних або прозорих тканин, і, звісно, будь-якого кольору та малюнка, замовити рулонні штори можна на сайті https://pro-shto.com.ua/ прямо зараз. Таким чином, хоча вони виконують суто практичну функцію, як рулонні штори, вони також є стильним інтер'єрним аксесуаром, як штори. Елегантні щільні штори, відведені вбік, творять чудеса. Чому це можливо? Як працюють рулонні штори? Які типи рулонних штор існують?

Як працюють рулонні штори?

Існує два найпоширеніших типи механізмів підйому й опускання рулонних штор: шнур і бусина. Перший, або кордовий механізм (менш міцний і дешевий), використовується для легких рулонних штор, наприклад, з вуалевих тканин, тоді як кордовий механізм (міцніший і довговічніший) застосовують для штор, пошитих із щільніших, світловідтіняючих тканин. Тип тканини також відрізняє різні типи рулонних штор. Які вони?

Види рулонних штор

Різні типи рулонних штор включають прозорі рулонні штори (легкі, тонкі, прозорі тканини, такі як вуаль або органза, які добре пропускають світло), затемнювальні рулонні штори (щільні бавовняні або затемнювальні тканини) та рулонні штори день/ніч (моделі, натхненні класичними шторами день/ніч, але з рулонним механізмом) можна виділити. Таким чином, є з чого вибирати.

Рассказать о статье